Znów to zrobiliśmy

Jenna to odnosząca sukcesy modelka, która od zawsze marzyła o karierze filmowej. Nie wszystko w jej życiu układało się jednak tak jak by tego chciała. Gdy jej kariera stanęła pod znakiem zapytania, niespodziewanie dostała propozycję zagrania głównej roli w filmie. Teoretycznie jest to szansa na spełnienie jej marzeń, problemem jest jednak jej filmowy partner, którego zagrać ma jej były chłopak, z którym dziewczyna rozstała się bez wyjaśnień 10 lat temu.
Tanner to odnoszący ogromne sukcesy wzięty aktor filmowy. Bożyszcze tłumów, którego podziwia i któremu zazdrości wiele osób. Były chłopak Jenny, którego ta opuściła bez słowa, po tym jak medialnie opublikowano pewną sytuację z jego udziałem.
Czy Jenna zdecyduje się przyjąć rolę? Czy Tannerowi uda się odzyskać dziewczynę? Czy para zdecyduje dać sobie kolejną szansę? Czy kolejne niedomówienia staną na drodze do ich szczęścia?
Tajemnie, niedomówienia, gra, udawanie, borykanie się z własnymi uczuciami. Bardzo gorące wątki erotyczne, które czytało się z wypiekami na twarzy, muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Fajnie wykreowani bohaterowie, których polubiłam już od pierwszych stron. Każde kocha, każde tęskni, każde zranione, każde boi się przyznać do swoich uczuć i udaje kogoś kim nie jest.
"Znów to zrobiliśmy" była to pierwsza książka z motywem aktorów, która okazała się być bardzo przyjemną lekturą. Napisana jest lekkim językiem, więc czytało się ją szybko. Jest to wciągająca książka, przy której można miło spędzić popołudnie.
Osobiście polecam po nią sięgnąć. Zdecydowanie jest to coś innego i dla mnie nowego. Bardzo miło spędziłam z nią czas.
Dziękuję Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Znów to zrobiliśmy:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-12-08
Tytuł oryginału: One More Time
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Znów to zrobiliśmy

Kup książkę Znów to zrobiliśmy

Uwikłani. Na zawsze
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Uwikłani. Na zawsze

TRZECIA CZĘŚĆ NAJBARDZIEJ SENSUALNEJ TRYLOGII EROTYCZNEJ, PRZEZ WIELU OKREŚLANEJ JAKO LEPSZA OD GREYA! DALSZE LOSY OBŁĘDNIE PIĘKNEJ I INTELIGENTNEJ ALAYNY...

Namiętna wojna
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki -  Namiętna wojna

Ryzykowna miłość, tajemnice z przeszłości i zemsta, która najlepiej smakuje na zimno! Jolie przywykła do tego, że jej życie to nieustanna wojna. Kiedy...