Zrób to sam. Prace manualne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III

Samodzielne tworzenie zabawek, przygotowywanie posiłku dla rodziny i przyjaciół, własnoręczne tworzenie prezentów oraz malowanie własnego autoportretu to tylko część niezliczonych możliwości, jakie kryją się w różnych propozycjach zajęć zamieszczonych w niniejszej książce. W coraz bardziej wirtualnym świecie zajęcia manualne stają się cennym narzędziem wspomagającym nie tylko rozwój kreatywności i podnoszenie samooceny dzieci, ale także wpływającym na ich ogólny rozwój.

Niniejsza propozycja jest praktycznym i łatwym w zastosowaniu narzędziem będącym dla rodziców i wychowawców skarbnicą rad i informacji, a dla chłopców i dziewczynek niewyczerpanym źródłem pomysłów na zabawę.

Odbiorcy:
– nauczyciele przedszkoli i pionu edukacji wczesnoszkolnej.
– także rodzice, pragnący zorganizować dzieciom twórczo czas.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:
– to praktyczny zestaw projektów prac manualnych wpływających pozytywnie na rozwój dzieci.
– jest pełna twórczych pomysłów, z których skorzystają zarówno specjaliści, jak i rodzice.

Informacje dodatkowe o Zrób to sam. Prace manualne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-09-20
ISBN: 978-83-7660-725-2

Kup książkę Zrób to sam. Prace manualne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III

Zrób to sam. Prace manualne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III - opinie o książce

Język grecki na co dzień. Rozmówki polsko-greckie. Mini kurs językowy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Język grecki na co dzień. Rozmówki polsko-greckie. Mini kurs językowy

Język grecki na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka greckiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi...

101 rzeczy do odnalezienia. Księżniczki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - 101 rzeczy do odnalezienia. Księżniczki

Znajdź rzeczy w świecie dinozaurów i księżniczek Książeczki z niezwykle kolorowymi, wieloelementowymi ilustracjami. Dziecko ogląda ilustracje i...