Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie

Jeśli gdzieś z tyłu głowy nieustannie słyszysz: a co, jeśli istnieje lepszy sposób na szczęśliwe życie bez lęku, ta książka jest dla ciebie!

Najtrudniejsze w podróży do nowego, cudownego życia, wypełnionego szczęściem i miłością jest... porzucenie bagażu na pierwszej stacji. Wyobraź to sobie: przed tobą długa wyprawa, nie wiadomo, co czeka cię po drodze, ale nie możesz zabrać ze sobą niczego, co wydaje ci się niezbędne. Brzmi koszmarnie? Tak właśnie działa lęk - najsilniejszy i najbardziej uparty przewodnik. Jeśli zamiast niego chcesz wybrać miłość do siebie i świata, może przydać ci się parę wskazówek. Gabrielle Bernstein przeszła długą drogę, żeby narysować mapę, którą teraz prezentuje w swojej książce. Przekonaj się, dokąd może prowadzić ścieżka radykalnej akceptacji siebie.

Gabrielle Bernstein, znana amerykańska autorka i inspiratorka przemian, dzieli się historią własnej transformacji - z nowojorskiej imprezowiczki w duchowego przewodnika młodych pokoleń. Swoim czytelnikom oferuje lekcje zmieniające życie. Dzięki wskazówkom Gabrielle dowiesz się, jak to się dzieje, że twoim myśleniem zaczyna rządzić strach, oraz jak rozpoznać i wykorzenić niewłaściwe wzorce, by zrobić miejsce na szczęście i miłość.

Rozpocznij duchową podróż w kierunku życia pełnego cudów!

Informacje dodatkowe o Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-07-26
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Spirit junkie: A radical road to self-love and miracles

Tagi: Psychologia popularna

Kup książkę Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie

Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - w_ksiazkowym_zac
w_ksiazkowym_zac
Przeczytane:2023-08-03, Ocena: 4, Przeczytałam,

"Nie jest to książka o tym, jak osiągnąć szczęście, ale raczej przewodnik służący usuwaniu przeszkód na drodze do niego, ponieważ ono już istnieje w twoim wnętrzu. Zabiorę cię w podróż ku nowej świadomości i zupełnie nowego podejścia do życia. Twoje kompleksy znikną, uwolnisz się od żalu i odzyskasz dziecięca radość"

Autorka w swoim poradniku opisała 'Kurs Cudów', przez który przeszła i dzięki któremu odmieniła swoje, dalekie od ideału, życie. To dzięki niemu,.pozbyła się lęku i skupiła na bardziej duchowej stronie swojego życia, odnalazła spokój i osiągnęła harmonię w swoim życiu. Gabrielle Bernstein zawarła swoje interpretacje 'Kursu Cudów ' popierająca je swoim życiorysem, z którym tak naprawdę większość ludzi może się utożsamić. Szkoła, praca, uzależnienia....i całe mnóstwo problemów. Autorka daje sugestie i wskazówki, jak inaczej spojrzeć i nauczyć się postrzegać siebie oraz świat, z empatią i wyrozumiałością, bez zbędnej krytyki. Pokazuje drogę do duchowej przemiany, bo każda zmiana zaczyna się od nas i to od nas zależy jak będzie wyglądać nasze życie. Gabrielle rozpoczęła swoja ścieżkę od medytacji i w książce również zawarła rolę i moc tej techniki. Autorka szczegółowo uczy medytacji, zawierając wskazówki jak ją prawidłowo wykonać. Książka podzielona została na trzy części. W pierwszej 'Zagubieni w lęku' poznajemy naszego największego przeciwnika, czyli lęk który nas hamuje j sprawia, że nie kierujemy się tym co najważniejsze, czyli miłością do nas samych . Drugi rozdział "Odpowiedź" określa moc przebaczania w uwalnianiu się od schematycznego myślenia i złego traktowania siebie . Sam proces przebaczania składa się z 4 kroków: rozpoznania iluzji, uwolnienia się od osądzania, gotowość do przebaczenia oraz prośba o pomoc. Część trzecia, zatytułowany "Cud" pokazuje duchową odsłonę życia, w której to miłość determinuje szczęście i doświadczanie cudów.
W tej części autorka uczy jak prawidłowo myśleć, pokonać lęki i mieć przewagę nad własnym ego, który hamuje rozwój duchowy. A cuda, będące przejawem miłości możemy spotykać bardzo często, wystarczy właściwie ukierunkować własne myśli. To jak, skusicie się na tą książkę? Czytacie przewodniki, które są ukierunkowane na rozwój osobisty i duchowy? Jeżeli tak, to myślę że spodoba się wam ta lektura

Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie
Gabrielle Bernstein0
Okładka ksiązki - Moc przyciągania. Zamanifestuj wymarzone życie

Ta książka to fascynująca duchowa podróż mająca na celu pokazanie, gdzie tkwi twoja prawdziwa moc. Podążając za wskazówkami Gabrielle, dowiesz się, jak...

Wszechświat cię wspiera
Gabrielle Bernstein0
Okładka ksiązki - Wszechświat cię wspiera

Nieziemski przewodnik, dzięki któremu przekonasz się, że twoim przeznaczeniem jest po prostu szczęście W swojej najnowszej książce przebojowa przewodniczka...