reklama

"Szadź": Ewa została zdradzona przez najbliższą sobie osobę! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Data: 2020-10-20 14:34:46 Autor: Tamer Adas

Szadź to serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Szadź, autorstwa Igora Brejdyganta, ukazujący historię komisarz Agnieszki Polkowskiej, niezwykle inteligentnej, utalentowanej oraz tajemniczej policjantki, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami kryminalnymi. Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Szadź?

Obrazek w treści 

Szadź to serial kryminalny z elementami thrillera stanowiący adaptację powieści o tym samym tytule Igora Brejdyganta.

Szadź – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Szadź? Agnieszka oraz Tomasz Mrówiec powracają na miejsce zbrodni, gdzie ponownie analizują ślady i poszlaki, dzięki czemu udaje im się odnaleźć powiązania. Jak się okazało położenie dłoni ofiary było sygnałem pozostawionym przez mordercę. Przy okazji spostrzegają, że znajdują się w tej zbrodni powiązania z jedną ze spraw z okresu sprzed pół roku.

Kolejnym działaniem jest przeprowadzenie rozmowy z rodzicami, po której oboje pozyskali większą wiedzę oraz uzyskali wskazania związane z kolejnymi charakterystycznymi połączeń pomiędzy obiema sprawami.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Ewa stała się ulubioną studentką Piotra, który stara się przekonać ją do studiowania, co zdecydowanie nie jest na rękę świadkom Jehowy, czyli wspólnoty do której należy dziewczyna oraz jej rodzina. Konflikt jest dla niej niezwykle trudny, a przyszłość w ten sposób pozostaje niepewna. To sprawia, że wykładowca może jeszcze śmielej działać....

Najważniejsze informacje o serialu Szadź.

Szadź – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 20 października na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: „Szadź” – TVN zrobi serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Szadź? Polkowska wspina się na wyżyny swoich umiejętności i wyczucia, co jest dla niej niezwykle ciężkie, coraz gorzej radzi sobie psychicznie, a do tego dochodzi reakcja przełożonych, którym nie podoba się zarysowana teoria o sprawcy oraz jego możliwego działania i doboru ofiar.

Czas ucieka, kolejna potencjalna ofiara jest zagrożona, a komisarz zmaga się z kilkoma czynnikami, które wpływają negatywnie na nią oraz na całe śledztwo. To sprawia, że kobieta musi się wziąć w garść i rozpocząć realizowanie odważnego pomysłu.

Czytaj także: Religia i zbrodnia. Recenzja serialu „Szadź"

Ewa podczas spotkania ze swoim chłopakiem dowiaduje się, że ten... doniósł na nią do zboru! Dziewczyna jest w szoku, że tak bliska jej osoba pod płaszczykiem jej dobra wykonała taki krok, w dodatku zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego jak poważne mogą się pojawić konsekwencje. 

Ku jej zaskoczeniu dokłada do tego niezwykłą propozycję. Młoda kobieta jeszcze nie wie, że jest obserwowana przez Piotra, a jego reakcja może być dla niej jeszcze większym szokiem.

Szadź – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Szadź? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 27 października na antenie stacji TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Zoja marzy o dzieciach, a KGB wyczuwa zagrożenie dla siebie... Co wydarzy się w 7 i 8 odc Czerwona królowa?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Szadź – książka

Serial Szadź powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta pt. Szadź. Prezentując w powieściowy sposób losy komisarz Agnieszki Polkowskiej, zajmującej się najtrudniejszymi sprawami.

Książkę Szadź kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje