Aktor „Przyjaciół” napisze własną biografię!

Data: 2022-02-22 09:00:02 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Matthew Perry znany jest głównie z roli Chandlera w serialu Przyjaciele. Teraz aktor ogłosił, że w listopadzie ukaże się jego autobiografia! Będzie można w niej przeczytać o pracy na planie, ale także o licznych nałogach aktora.

Obrazek w treści Aktor „Przyjaciół” napisze własną biografię! [jpg]
Kadr z programu „Przyjaciele. Powrót po latach” / HBO GO

Serial Przyjaciele to kultowa już produkcja, która zadebiutowała w 1994 roku. Jednym z głównych bohaterów był Chandler Bing. W tę postać przez lata wcielał się Matthew Perry. Teraz aktor postanowił napisać swoją własną biografię. 

Matthew Perry napisze autobiografię! 

W ubiegłym roku na platformie HBO GO miał premierę program Przyjaciele: Spotkanie po latach. Wzięli w nim udział aktorzy grający głównych bohaterów serialu Przyjaciele. Spotkali się oni po ponad piętnastu latach od emisji ostatniego odcinka.

Czytaj także: Przyjaciele: Spotkanie po latach – program specjalny poświęcony serialowi „Przyjaciele”

Ponowne spotkanie aktorów grających w serialu Przyjaciele było szansą na przywołanie wielu wspomnień z ich prawie dziesięcioletniej przygody na planie. Przygoda ta była dla części z nich początkiem wielkiej kariery, niestety innych doprowadziła niemal na dno.

Czytaj także: Serial „Przyjaciele" powraca! Z oryginalną obsadą!

Matthew Perry dzięki roli Chandlera zrobił ogromną popularność. Aktor jednak nie do końca poradził sobie ze sławą i wielkimi pieniędzmi. Mówi otwarcie o tym, że miał wiele nałogów i był nawet na odwyku. Teraz Perry opisze swoją historię w autobiografii.

Przyjaciele, nałogi i odwyki

Już jakiś czas temu do mediów dotarła informacja, że Matthew Perry podpisał kontrakt i napisze swoją autobiografię. Jego wspomnienia miały być warte siedmiocyfrowej kwoty. Teraz aktor za pośrednictwem konta na Twitterze potwierdził, że na rynku ukaże się jego książka.

Post można zobaczyć poniżej: 

Matthew Perry zdecydował się opowiedzieć swoją własną historię. Jak pisze, powiedziano o nim już wiele, więc teraz nadszedł czas, by sam zabrał głos. Aktor kultowego serialu opowie o swojej pracy na planie. W końcu spędził w studiu Warner Bros. Stage 24 aż 10 lat.

Czytaj także: Powstała książka kucharska dla fanów serialu Przyjaciele!

To właśnie te lata przyczyniły się do jego wielkiego wzlotu, ale także do upadku. Aktor w swojej biografii opowie o latach nałogów. Był on uzależniony od leków i używek. Kilkakrotnie przebywał na odwykach, dzięki którym jest już czysty. 

Czytaj także: Przyjaciele powracają do Internetu! Gdzie zobaczymy wszystkie odcinki?

W książce zatytułowanej Friends, Lovers and The Big Terrible Thing w charyzmatyczny sposób opowie o blaskach i cieniach swojego życia. Autobiografia ma ukazać się w listopadzie. 

Przyjaciele – książka

Zanim na rynku pojawi się biografia Matthew Perry’ego, warto sięgnąć po książkę Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie, w której zostały opisane kulisy powstawania serialu. Książkę napisała Kelsey Miller, a na polskim rynku ukazała się ona nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie
Kelsey Miller12
Okładka książki - Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną. Serial telewizyjny, który stał się fenomenem. Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Pokaż wszystkie recenzje