Przyjaciele powracają do Internetu! Gdzie zobaczymy wszystkie odcinki?

Data: 2021-03-02 11:57:26 Autor: Patryk Obarski

Przyjaciele to kultowy sitcom z lat 90., który pokochały miliony widzów na całym świecie. Niedawno serial przestał być dostępny na popularnej platformie streamingowej i legalnie zobaczyć można było go jedynie w telewizji lub na krążkach DVD. Teraz Przyjaciele powracają! 

Obrazek w treści

Serial Przyjaciele (Friends) to jeden z najpopularniejszych seriali ostatniej dekady XX wieku. Produkcja opowiadająca o życiu grupy najbliższych kolegów przez lata oglądana była z wielkim zaangażowaniem nie tylko przez Amerykanów, ale także i polskich telewidzów. 

Przyjaciele na Netflixie

Pomimo tego, że ostatni klaps na planie Przyjaciół padł kilkanaście lat temu, to produkcja wciąż chętnie wybierana jest przez telewidzów – świadczy o tym nie tylko fakt, że wiele kanałów TV nadal emituje stare odcinki serialu, ale także i dlatego, że produkcją zainteresowane są cały czas platformy streamingowe. 

Czytaj także: Serial „Przyjaciele" powraca! Z oryginalną obsadą!

W ostatnim czasie serial Przyjaciele zobaczyć mogli abonenci platformy streamingowej Netflix. Gigant z USA posiadał wszystkie sezony produkcji i – na prośbę fanów – przedłużył nawet dostępność serialu w swojej ofercie. Niestety, niedawno licencja na Przyjaciół ostatecznie wygasła, a zamiast tej produkcji, na platformę Netflix wskoczył inny hit z minionego wieku – Jezioro marzeń

Czytaj także: Premiery Netflixa w marcu 2021. Co warto zobaczyć? 

Teraz swoją szansę dostała zupełnie inna firma streamingowa. 

Przyjaciele na HBO GO 

Jak poinformowali przedstawiciele HBO, już niebawem to właśnie na ich platformie – w serwisie multimedialnym HBO GO – pojawi się serial Przyjaciele. Podobnie jak dotychczas u konkurencji, także i HBO zaoferuje swoim widzom wszystkie odcinki znanego serialu. 

Czytaj także: Nowy odcinek „Przyjaciół"? Nie – to tylko akcja biblioteki w Marion

Premiera Przyjaciół na HBO GO planowana jest na 15 kwietnia. Tego dnia na platformę wskoczy wszystkie dziesięć sezonów produkcji, czyli łącznie 236 odcinków, które pierwotnie emitowane były od września 1994 roku do maja 2004 roku. 

Przyjaciele – kultowy serial z USA 

Przyjaciele to jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali, który dla wielu stał się wręcz ikoniczną produkcją lat 90. Sitcom wielokrotnie nominowany był do prestiżowych nagród, w tym Emmy czy Złotego Globu. Za sukces produkcji odpowiadają Marta Kauffman oraz David Crane. W produkcji w rolach głównych wystąpili Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. 

Czytaj także: Powstała książka kucharska dla fanów serialu Przyjaciele!

Powstało wiele książek i przewodników po serialu, a także liczne gadżety nawiązujące do sitcomu – m.in. kubki, koszulki czy gry planszowe. W ostatnim czasie na rynku ukazał się przewodnik kulinarny, prezentujący potrawy (oraz wskazówki, jak je zrobić), którymi zajadali się bohaterowie serialu. 

Książkę Ten, w którym są wszystkie przepisy. Książka kucharska dla miłośników serialu Przyjaciele kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Christian Albini, Asunta Steccanella
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Pokaż wszystkie recenzje