"Anna German" – opis 8. i 9.odcinka. Co się wydarzy? 

Data: 2022-01-17 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Anna German, obyczajowy serial biograficzny przedstawiający pełne piękna, ale i tragiczne życie polskiej piosenkarki. Serial skupiający się na jej krótkim życiu powrócił do polskiej telewizji. 

Obrazek w treści

Anna German była piosenkarką, której karierę przerwała przedwczesna śmierć. Polską piosenkarkę większość z nas dobrze zna. Brała udział w koncertach oraz festiwalach w Europie oraz za granicą. Serial o jej życiu wrócił do telewizji. Sprawdzamy co wydarzy się w dwóch jego odcinkach.

Anna German – opis 8. odcinka serialu

W nowym, ósmym odcinku Anna German leży w szpitalu w Bolonii. jest w śpiączce, a lekarze tracą nadzieję, że odzyska przytomność. Zostaje odesłana do klasztoru, gdzie jest pod opieką zakonnic. Tam jednak odzyskuje przytomność. Zostaje zabrana przez Zbyszka i Irmę do Warszawy, gdzie cztery spędza w gipsie. Dostaje masą listów od swoich wielbicieli. 

Czytaj także:  "Anna German" – co warto wiedzieć o serialu?

Niedługo potem poznaje diagnozę. Lekarze twierdzą, że nie będzie chodzić. Zbyszek zabiera ją do domu przydzielonego przez ministerstwo. Biorą ślub. 

Anna German – kiedy i gdzie obejrzeć 8. odcinek serialu?

Ósmy odcinek serialu Anna German zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 stycznia o godzinie 21:55 na antenie TVP 2.

Anna German – opis 9. odcinka serialu

W kolejnym, dziewiątym już odcinku serialu Anna German nasza bohaterka odzyskuje sprawność i udaje się jej nagrać płyty, także koncertuje. Wychodzi za mąż za Zbyszka i niedługo potem zwierza się mu, że chce mieć z nim dziecko. Ten jednak obawia się o jej zdrowie. Niedługo później Anna German otrzymuje propozycję wyjazdu na tournée do Związku Radzieckiego. Tam zyskuje wielką popularność oraz wierna przyjaciółkę Annę Kaczalinę. 

Czytaj także: "Anna German" – opis 6. i 7.odcinka. Co się wydarzy?

Dostaje także propozycję otrzymania rosyjskiego obywatelstwa, ale ta rezygnuje. Trzy lata później, w roku 1975 przychodzi na świat jej syn. Niestety szczęście nie trwa długo. Anna German dowiaduje się, że ma chorobę nowotworową. 

Anna German – gdzie i kiedy obejrzeć 9. odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Anna German pojawi się na kanale TVP 2 już we wtorek, 18 stycznia 2022 roku o godzinie 21:55. 

Anna German – książka 

Serial Anna German opowiada o losach słynnej piosenkarki. Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o życiu tej niezwykłej artystki, zachęcamy do sięgnięcia po książkę Mariola Pryzwan

Biografię Anna German we wspomnieniach (wydaną przez Wydawnictwo Marginesy) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Anna German we wspomnieniach
Mariola Pryzwan3
Okładka książki - Anna German we wspomnieniach

Traumatyczne dzieciństwo, droga do kariery muzycznej, tragiczny wypadek i historia wielkiej miłości - biografia Anny German napisana na podstawie wspomnień...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy