Barwy szczęścia - 2949 odc. Kasia zostaje porwana przez bandytów? Streszczenie 2949 i 2950 odc.

Data: 2024-02-22 09:34:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Łukasz jest więziony przez Dwoickiego i zmuszany do wzięcia łapówki. Tymczasem w 2949 odcinku Kasia zostaje porwana przez kolejnych bandytów Dwoickiego. Co jeszcze czeka widzów w 2949 i 2950 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2949 odcinka serialu

W 2949 odcinku serialu Barwy szczęścia Aldona i Borys mają nadzieję, że będą mieli dziecko. Wizyta u ginekologa to wyklucza. Oliwka pojawi się rankiem u Madzi i Wiktora. Natychmiast informuje o tym Kępskich. Później Madzia dzieli się z przyjaciółką, mówiąc że uważa, że chłopak jest fajny, że go lubi, ale nic więcej, zaś Wiktor mówi ojcu, że się zakochał. Łukasz postanawia zgodzić się na propozycję Dwoickiego. Jednak tylko ją udając. Jest w kontakcie z Marcinem. Na konferencji prasowej informuje o wszystkich jego przestępstwach, a Dwoicki zostaje aresztowany. Jego ochroniarz ucieka. Niedługo później dochodzi do próby porwania Kasi, i to na oczach dzieci, które są przerażone. 

Przeczytaj także:


 

Kasia zostaje uratowana przez Majaka, który cały czas czuwał w ukryciu. Mimo, że gangsterzy zostają zatrzymani, postanawia uciec. Zabrać Paulinkę i Ksawerego i wyjechać do Barcelony. Łukaszowi  mówi, że ma dać rodzinie spokój i trzymać się z od nich z daleka. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2949 odcinek serialu?

2949 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 27 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Kler - nagrodzony i kontrowersyjny film Wojtka Smarzowskiego dziś na TVN 7

Powtórka w środę, 28 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2950 odcinka serialu

W 2950 odcinku serialu Barwy szczęścia Aldona wraca od lekarza w fatalnym stanie. Okazuje się, że badania wykazały, że ma menopauzę. Zwierza się z tego Reginie. Borys natomiast podtrzymuje na duchu, również w fatalnym stanie psychicznym, Vincenzo. Bonda świętuje w gazecie sukces jaki wzbudził artykuł o Dwoickim. Prosi Modrzyckiego, by zatrudnił Sadowskiego. Ten jednak odmawia. Łukasz wie, że jego angażowanie się w tę sprawę może sprawić, że straci rodzinę. 

Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

Oliwka wpada w kłopoty, które związane są z influencerką Ewą Poraj. Mści się na Oliwce za zerwanie umowy i ogłasza na swoim kanale, że kremy które promowała wywołują poważną reakcję alergiczną. Zborowska ma także rozmową  z Madzią o związku z Wiktorem. Wkrótce Madzia odkrywa, co ją szokuje, że mężczyzna chce sobie dla niej wytatuować ciało. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2950 odcinek serialu?

2950 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 28 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w czwartek, 29 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Żyj, Łucjo a autorem jest Martyna Kielańska

Książkę "Żyj, Łucjo" wydawnictwa Novae Res można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje