"Barwy szczęścia" - odcinki 2703 i 2704. Opis, streszczenie

Data: 2022-11-23 12:00:02 Autor: Awolusi
udostępnij Tweet

Przed nami 2703 i 2704 bardzo popularnego serialu Barwy szczęścia TVP. Co czeka na widzów w 2703 odcinku?

Obrazek w treści fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2703 odcinka serialu

W 2703 odcinku Barwy szczęścia Kuczma żegna się z Grzelakami przed swoim wyjazdem, zostawiając pod ich opieką pasieki. Aleks prosi ich, by mieli na nie baczenie. Borys odkrywa, dlaczego jego syn woli zwierzęta i kolegów, postanawia coś z tym zrobić. Dominka zwierza się Renacie z problemów z Wolnym. Przyjaciółka zwraca się o pomoc do Kodura, ale ten chce w zamian dowodów przeciwko Biniowi.

Czytaj również: Khaki: Sprawa z Bihar - serialowy dramat kryminalny o tematyce społecznej to dzisiejsza premiera Netflix

Żabcia informuje Vincenzo, że zakończyła związek z Damianem. Pyrkowie okazują wdzięczność za pomoc, jaką okazał im Bartosz. Klara cierpi na blokadę twórczą po ataku wielbiciela. Hubert świetnie daje sobie radę podczas szkolenia kobiet w ciąży, a pielęgniarka Kama proponuje mu współpracę.

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2703 odcinek serialu?

Premierowa emisja 2703 odcinku Barwy szczęścia odbędzie się w środę, 23 listopada 2022 na antenie TVP 2 o godzinie 20.10.

Czytaj również: Blood & Water, południowoafrykański serial młodzieżowy, pełen tajemnic powraca w trzecim sezonie

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę TVP VOD. Powtórkę zobaczycie z kolei w czwartek, 24 listopada o 13.25 na antenie TVP 2.

Barwy szczęścia – opis 2704 odcinka serialu

W 2704 odcinku Barwy szczęścia Hubert zaczyna planować grafik pracy w szkole rodzenia. Klara pilnuje, by fachowcy dobrze zainstalowali monitoring w domu. Gdy przez przypadek usuwa z komputera teksty, które napisała, ogarnia ją panika. Kodur planuje pomówić z Wolnym, mając nadzieję, że ten da w końcu spokój Dominice. Podkomisarzowi udaje się przesłuchać Binia.

Czytaj również: Ghislaine Maxwell: Obrzydliwie bogata - dokument Netfliksa o wspólniczce Jeffreya Epsteina, przestępcy seksualnego

Gangster odzyskuje wolność, a Renia ustawia ich spotkanie przed komisariatem. Dawny kolega zaprasza ją na kolację, a Dominika martwi się, że przyjaciółka przestała odpowiadać na telefony. Tymczasem Aleks ma problemy w szkole. Koledzy nie chcą wziąć go do drużyny, kpią z niego, co słyszy Ewa. Borys chce, by syn zaczął trenować w klubie Darka Janickiego.

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2704 odcinek serialu?

Premierowa emisja 2703 odcinku Barwy szczęścia zaplanowana jest na czwartek, 24 listopada 2022 na antenie TVP 2 o godzinie 20.10.

Czytaj również: Serial „High School Musical” z czwartym sezonem. Wśród obsady dawne gwiazdy Disney Channel

Powtórka zaplanowana została na piątek, 25 listopada 2022 o godzinie 13.25, także na antenie TVP 2. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD.

Barwy szczęścia – książki

Poszukujecie historii podobnych do Barwy szczęścia ? Koniecznie sprawdźcie książkę Pamiętniki mojej mamy! Powieść Anny Barczyk-Mews to historia o tym, że szczęścia nie warto odkładać na potem. Czy Gabriela i Zen Batory pokonają przeszkody i odnajdą miłość?

Książkę Pamiętniki mojej mamy w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: barwy szczęścia, seriale tvp, polskie seriale,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje