Czy będzie 2 sezon serialu Behawiorysta? Czy powstanie kontynuacja?

Data: 2022-02-22 12:05:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

TVN ponownie zabrał się za markę Remigiusza Mroza, stawiając tym razem na nieco inne akcenty. Behawiorysta cieszył się sporą popularnością, choć... cały czas budzi kontrowersje. Czy spodziewamy się kontynuacji przygód tego bohatera?

Obrazek w treścifot. TVN / x-news.pl

Behawiorysta to nowy serial na Player.pl, emitowany w tygodniowym cyklu za pośrednictwem wspomnianej platformy należącej do Grupy TVN. Co warto wiedzieć na temat 7 i 8 epizodu?

Behawiorysta – o czym jest serial?

Serial opowiada historię Gerarda Edlinga, ekscentrycznego prokuratora, który ma wybitne umiejętności oraz wiedzę dotyczącą niewerbalnej komunikacji. Przed nim stać będzie wielkie wyzwanie, wywodzące się z nieco innego świata.

Czytaj także: The Lost Symbol (Zaginiony symbol) – serial oparty na powieści Dana Browna

Naprzeciw bohaterowi stanie szaleniec, który doskonale czuje się w przestrzeni sieciowej, gdzie doprowadza do dramatycznych działań kryminalnych. Rozpoczyna się wielki DYLEMAT, brutalne cyfrowe wydarzenie, które oglądają tysiące osób na żywo.

Edling będzie musiał wpiąć się na swoje wyżyny, aby poradzić sobie w pełni z zagrożeniem nowego typu, dążąc do powstrzymania szaleńca oraz doprowadzeniem do ukarania go.

Behawiorysta – czy warto obejrzeć?

TVN i Player.pl wykonały bardzo dużą pracę, aby zaoferować widzom adaptację stojącą na wysokim poziomie, zawodzącą niestety pod względem wierności względem oryginału. Nowe podejście budzi wątpliwości autora oryginału oraz czytelników, niemniej spoglądając na popularność kontynuacji książkowej: Iluzjonisty, spodziewać się możemy, że twórcy serialu zdecydują się kontynuować swoje działania, próbując tym razem zadowolić wszystkich. Wszystkie odcinki dostępne są obecnie do obejrzenia za pośrednictwem platformy player.pl.

Behawiorysta – Czy będzie 2 sezon?

Seria pomimo dość mieszanego przyjęcia, cieszyła się dobrą popularnością w sieci i zapewne niebawem się przekonamy o tym, czy marka porównywalnie poradzi sobie również w telewizji. 

Czytaj także: Moje wspaniałe życie – kolejna polska komedia zapowiedziana na sierpień tego roku

Behawiorysta 2 sezon – kiedy powstanie?

Spodziewać się można, że już niebawem Grupa TVN zdecyduje się rozpocząć prace nad kolejnym sezonem, być może nieco przesuwając start. Po chłodnym przyjęciu fanów być może planowane będą jakieś zmiany fabularne, mające przybliżyć obie wizje Edlinga (książkową i serialową).

Behawiorysta – Czy jest książka?

Autorska seria Player Originals adaptuje powieść Behawiorysta. Pierwszy tom cyklu o Gerardzie Edlingu, cieszący się stale bardzo, bardzo dużym zainteresowaniem. To jeden z flagowych hitów znanego polskiego pisarza: Remigiusza Mroza, współpracującym w przy tej marce z wydawnictwem Filia.

Książkę Behawiorysta kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Behawiorysta
Remigiusz Mróz21
Okładka książki - Behawiorysta

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje