To pewne. Będzie 3 sezon „Białego Lotosu”

Data: 2022-12-15 11:28:17 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Niedawno miał premierę emocjonujący finał 2 sezonu Białego Lotosu. Ostatnie odcinki wzbudziły sporo emocji. W sieci jednak pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej serii. Gdzie tym razem mogą nas zabrać twórcy komediodramatu od HBO?

Obrazek w treści To pewne. Będzie 3 sezon „Białego Lotosu”  [jpg]

Biały Lotos to amerykański serial, który zachwycił już swoją pierwszym sezonem i  otrzymał sporo nagród i, całkiem niedawno, doczekał się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Po premierze ostatniego odcinka drugiej transzy, coraz więcej informacji pojawia się na temat produkcji 3 sezonu.

Biały Lotos – o czym będzie opowiadał 3 sezon?

Warto zauważyć, że w 3 sezonie serialu Biały Lotos widzowie nie zostali zabrani do znanego już resortu na Hawajach. Po szokującym zakończeniu, w 2 sezonie obserwujemy wakacje kolejnej grupy turystów, tym razem w słonecznej Italii. Twórca serialu – Mike White – w dodatkowym materiale zdradził, co może nas czekać na widzów w przyszłości:

Pierwszy sezon w jakimś sensie skupiał się na pieniądzach. Drugi sezon to seks. Wydaje mi się, że trzeci sezon mógłby być satyrycznym i zabawnym spojrzeniem na śmierć, wschodnie religie i duchowość. 

White rozwinął powyższą myśl w wywiadzie dla „Vanity Fair”, gdzie doprecyzował, że lokacja trzeciego sezonu mogłaby być osadzona np. w Azji:

Będziemy szukać w Azji [...] Instynkt mówi mi, że może to mieć związek z duchowością. [...] Może po seksie byłoby miło mieć coś trochę bardziej niebiańskiego, albo mniej skoncentrowanego na cielesności.

Na ten moment nie wiadomo, na jakich konkretnie wątkach fabularnych skupi się produkcja. Możliwe, że dowiemy się co dalej z Gregiem i jego spiskiem.

Biały Lotos – sezon 3 – co wiadomo na temat obsady?

Fani zastanawiają się, które postaci z pierwszego i drugiego sezonu będą mogły pojawić się w trzeciej serii. Do niedawna wszyscy liczyli na powrót ekscentrycznej Tanyi, w którą wcielała się Jennifer Coolidge, a którą poznaliśmy już w 1 sezonie. Widzowie polubili także Theo Jamesa (znanego m.in. z adaptacji Niezgodnej), który w serialu pojawił się dopiero w sezonie 2. Dziś ich udział  nie jest już taki pewien.

Z całą pewnością jednak produkcja ponownie zapozna nas z wieloma nowymi bohaterami, którzy wybiorą się na wczasy do tytułowego Białego Lotosu. Niektóre spekulacje zakładają, że do roli powróci Connie Britton. Aktorkę poznaliśmy w 1 sezonie serialu, gdzie wcielała się w kobietę sukcesu, Nicole Mossbacher. Podobno aktorka miała pojawić się już w drugim sezonie. Plan jednak nie wypalił i na ten moment nie wiadomo, czy Mike White zdecyduje się wrócić do tego pomysłu. 

Biały Lotos – sezon 3 – kiedy premiera?

Na razie nie została jeszcze ujawniona data premiery serialu. Nie ogłoszono też, kiedy aktorzy wracają na plan. Prawdopodobnie trwają jeszcze prace nad scenariuszem i nic nie jest jeszcze w pełni przesądzone.

Czytaj także:  George R.R. Martin zdradza, ile stron „Wichrów zimy” ma jeszcze do napisania

Zakłada się jednak, że serial wróci nie później niż w 2024 roku. Możliwe, że już jesienią, przyszłego roku uda nam się zobaczyć nowe odcinki produkcji. Będą one dostępne na platformie stremingowej HBO Max.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje