Biały lotos: sezon 2, nagrodzony serial HBO Max już dostępny w kolejnych odcinkach

Data: 2022-11-07 11:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Biały lotos, wyróżniony wieloma nagrodami, także kilkoma nagrodami Emmy, amerykański serial będący komediodramatem zadebiutował w pierwszych odcinkach na platformie HBO Mac, w kolejnym już sezonie. 

Obrazek w treści Biały lotos: sezon 2, nagrodzony serial HBO Max już dostępny w kolejnych odcinkach  [jpg] 

Biały lotos to cieszący się popularnością serial amerykański, który w pierwszym sezonie zebrał naprawdę sporo nagród. Jego debiut miał miejsce w latem 2021 roku, jeszcze na HBO GO. Teraz, w drugim sezonie, którego pierwszy odcinek trafił już na HBO Max pod koniec października, możemy go oglądać w drugim sezonie. Co tym razem wydarzy się w życiu hotelowych gości? 

Biały lotos: sezon 2 – opis serialu 

Serial Biały lotos to serial o komediowej, ale i dramatycznej formie, który w zabawny sposób porusza także bardzo ważne społeczne tematy, takie jak uzależnienia, między innymi od współczesnej technologii, podział na klasy społeczne, czy kolonializm. Pierwszy sezon rozgrywał się w kurorcie na Hawajach, w którym wakacje spędzała grupa gości hotelowych. 

   Czytaj również: HBO Max w 2022 roku - co platforma pokaże w tym roku?

Drugi sezon zabiera widzów tym razem do zupełnie innego kraju. Tym razem znajome postaci, takie jak Armond, Nicole, Tanya, Rachel, Quinn, Shane, Belinda oraz Olivia goszczą w hotelu położonych w malowniczej Sycylii, we Włoszech. 

Biały lotos: sezon 2 - obsada serialu

W serialu Biały lotos w obsadzie znalazły się gwiazdy kina. Wśród aktorów: Murray Bartlett jako Armond, Connie Britton jako Nicole, Jennifer Coolidge jako Tanya, Alexandra Daddario jako Rachel, Fred Hechinger jako Quinn, Jake Lacy jako Shane, Brittany O'Grady jako Paula, Natasha Rothwell jako Belinda oraz Sydney Sweeney jako Olivia.

   Czytaj również: Biały lotos, informacje o serialu - opis

Twórcą serialu jest Mike White.

Biały lotos: sezon 2 - zwiastun filmowy

Zanim zanurzymy się w kolejny odcinek cyklicznie, co tydzień pojawiającego się serialu, którego dwa pierwsze odcinki już za użytkownikami platformy HBO Max, polecamy zwiastun filmowy tejże produkcji, który znajdziemy poniżej. 

Biały lotos – gdzie można obejrzeć serial?

Serial Biały lotos miał swoją premierę, w pierwszym sezonie na HBO i można go było oglądać na HBO GO, latem roku 2021. Drugi sezon wrócił w tym roku, pod koniec października. Pierwszy odcinek sezonu drugiego serialu Biały lotos, można oglądać na HBO Max od 30 października 2022 roku.

Czytaj również: Premiery HBO w październiku 2022. Nowe filmy i seriale na HBO Max

Kolejne odcinki serialu, w drugi sezonie pojawiają się cyklicznie w każdą niedzielę. 

Biały lotos - ile odcinków? 

Biały lotos to serial, który doczekał się dwóch sezonów. Pierwszy z nich, rozgrywający się na Hawajach, liczy sobie 6 odcinków. Kolejny, drugi sezon to zaś jeden odcinek więcej, czyli tych epizodów jest 7. Odcinki pojawiają się cyklicznie, co tydzień, w każdą niedzielę. 

Biały lotos – opinie o serialu

Serial Biały lotos może przypaść do gustu widzom, którzy czekali na kolejny sezon, serialu, który ma na swoim koncie nie tylko mnóstwo nagród, ale także o wiele więcej nominacji do filmowych wyróżnień. Serial zbiera także wiele pozytywnych ocen zarówno od samych widzów, jak i recenzentów. 

Czytaj również:  FBoy Island - randkowe reality show na HBO Max

Serial ma na swoim koncie, jak na razie w sezonie pierwszym aż 10 nagród Emmy, w tym: Najlepszy serial limitowany lub antologia; Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu limitowanym, antologii lub filmie telewizyjnym Murray Bartlett; Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu limitowanym, antologii lub filmie telewizyjnym Jennifer Coolidge; Najlepszy scenariusz serialu limitowanego, antologii lub filmu telewizyjnego Mike White; Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, antologii, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym (orygnalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Cristobal Tapia de Veer - za odcinek "Mysterious Monkeys"; Najlepsza reżyseria serialu limitowanego, antologii lub filmu telewizyjnego Mike White i wiele więcej. 

Ma także wiele nominacji do innych filmowych i serialowych nagród i wyróżnień. 

Biały lotos – książki

Serial Biały lotos to mini serial powstały na własnym scenariuszu. Oznacza to, iż nie istnieje książka na jakiej owa produkcja serialowa bazuje. W zamian zatem inną książkę, tym razem z gatunku obyczajowego, o tytule Uśpione namiętności autorstwa Anna H. Niemczynow.

Książkę "Uśpione namiętności" wydawnictwa Luna można kupić taniej poniżej: 

Tagi: seriale, HBO Max, komediodramaty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje