HBO Max w 2022 roku - co platforma pokaże w tym roku?

Data: 2022-01-04 12:10:03 Autor: adudek
udostępnij Tweet

HBO Max to platforma streamingowa nie dostępna na razie w naszym kraju. Początek roku to czas idealny na podsumowanie, ale także na spojrzenie w przyszłość. Taki wgląd w to co w ciągu roku zamierza zaoferować widzom platforma HBO Max, właśnie poznaliśmy.

Obrazek w treści

Niedostępna, jak na razie, w naszym kraju platforma HBO Max, jak wiele innych platform streamingowych pokazała pierwsze filmowe filmowe i serialowe zapowiedzi, jakie pojawią się w ich serwisu we właśnie rozpoczętym roku. Co będziemy mogli obejrzeć?

HBO Max - platforma prezentuje filmową zapowiedź roku 2022

Początek roku to czas idealny na zapowiedzi i chwalenie się tym co platformy streamingowe mają w swojej ofercie. Nie zapomina o tym także platforma HBO Max, która w nowy rok wchodzi z wideo zapowiedzią prezentującą filmową i serialową ofertę. 

    Czytaj również:  Stewardesa – Jedna noc zmieni życie wyjątkowej kobiety!

Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, pokazuje pierwsze spojrzenie na nowości, ale i kontynuacje, jakie debiutują na HBO Max. Możemy zobaczyć pierwsze materiały z kilkudziesięciu serialowych propozycji, głównie oryginalnych. Pojawiają się nowości i kontynuacje. 

HBO Max - co obejrzymy w tym roku?

Co zatem znalazło się w ofercie platformy streamingowej, która już niebawem ma zadebiutował także w naszym kraju. Otóż na HBO Max w tym roku pojawi się kolejny sezon Westworld, amerykańskiego serialu science - fiction, luźnej adaptacji filmu Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku.

      Czytaj również:  "Pretty Little Liars: Original Sin". Szykuje się reboot znanego serialu

Swoją premierę będzie mieć serialowa kostiumowa opowieść o tytule The Gilded Age. Jest to opowieść o młodym potomku konserwatywnej rodziny, który przenika do bogatego klanu sąsiadów potentata kolejowego George'a Russella, jego syna Larry'ego i ambitnej żony Berthy.

Nie zabraknie także nowego sezonu serialu Euforia, na który przez szalejącą pandemię musieliśmy czekać zdecydowanie dłużej, otrzymując jedynie dwa odcinki specjalne. Dramat o życiu narkomanki borykającej się ze swoją przyszłości, będzie zatem kontynuowany na platformie w tym roku.

Premierę będzie mieć także nowy serial, o tytule Winnig Time: The Rise of The Lakers Dynasty, dramatu koszykarskiego. Swoją premierę będzie mieć oczywiście przez wielu oczekiwany seria fantasy w uniwersum Gry o Tron. Mowa tu oczywiście o House of the Dragon, prequalu Gry o Tron, opowiadającego o rodzinie Targaryenów, która panowała we Westeros, także nad smokami.

Na HBO Max pojawi się nowy sezon serialu Barry, zadebiutuje także serialowa produkcja zatytułowana The Time Traveler's Wife, telewizyjna adaptacja powieści Audrey Niffenegger "The Time Traveler's Wife", której bohaterami jest małżeństwo, któremu zagrażają podróże w czasie.

Swoją premierę będzie mieć limitowana seria, produkcja oryginalna HBO Max o tytule The White House Plumbers, pięcioodcinkowy serial, który opowiada prawdziwą historię o stażystach Nixona, którzy przypadkowo obalili prezydenturę. 

     Czytaj również: Nowa Plotkara. Jak będzie wyglądał reboot serialu Gossip Girl?

Kolejną oryginalną serialową produkcję będzie We Own This City, którego akcja rozgrywa się w Baltimore w 2015 roku. W mieście dochodzi do zamieszek, spowodowanych tajemniczą śmiercią Freddiego Graya, 25-letniego czarnoskórego mężczyzny.

Nie zabrakło także serialu typowo kobiecego, a jest nim A Black Lady Sketch Show. Pojawi się także nowy sezon Mrocznych materii, serialu opartego na prozie Philipa Pullmana. Pojawią się także nowe epizody serialu Nierealne, czyli The Nevers.

Swoją premierę będzie miał także nowy sezon serialu The Righteous Gemstones, Gossip Girl czyli Plotkary. Premierę będzie mieć także reboot serialu "Słodkie kłamstewka", o tytule Pretty Little Liars: Original Sin, w którym powrócimy do znajomego miasteczka, by już w nowej obsadzie spróbować dowiedzieć się kto skrywa się za tajemniczym "A". 

      Czytaj również: Seks w wielkim mieście, spin-off serialu z nowymi informacjami

Nowym serialem, jaki zadebiutuje na HBO Max w tym roku będzie Julia. Pojawi się kolejna odsłona specjalnej serii Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, w którym to powraca oryginalna obsada bardzo znanej serii, opartej na serii książek z serii Harry Potter

Nową limitowaną serią będzie DMZ, zadebiutuje nowy sezon Hacks. Swoją premierę będzie mieć serial Peacemaker, którego bohaterem jest superbohater, który gotów jest pozbawić życia każdego, by chronić innych. Swój debiut będzie mieć serial Love & Death, The Straircase a także Our Flag Means Death. Pojawią się także serialowe produkcje animowane, kolejny sezon Wychowane przez wilki i wiele innych.

     Czytaj również: HBO pracuje nad dwoma nowymi serialami animowanymi osadzonymi w uniwersum Gry o tron

Na platformie HBO Max zadebiutują także nowości filmowe. Są wśród nich Free Guy, Ostatni pojedynek, Szybcy i wściekli 9, Kimi, The Fallout, Scoob: Holiday Haunt, House Party, Moonshot, All in one place i inne. 

HBO Max - kiedy debiut w Polsce?

HBO Max jak na razie nie jest dostępne w naszym kraju. To się ma jednak niebawem zmienić. Chodzą słuchy, że platforma HBO GO, zamieni się w HBO Max już w styczniu. Jednak doiesienia to nie zostało potwierdzone. Nie mniej jednak debiut nowej, większej platformy, konkurencyjnej dla Netflix, ma nastąpić w tym roku. Będziemy oczywiście informować.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Jesień zapomnianych
Anna Kańtoch
Jesień zapomnianych
Pokaż wszystkie recenzje