Cole Sprouse z główną rolą w nowym filmie HBO Max

Data: 2021-04-29 08:42:40 Autor: MartaM
udostępnij Tweet

Gwiazda Riverdale Cole Sprouse zagra obok Lany Condor w najnowszej produkcji New Line Moonshot w reżyserii Chrisa Whiterbeura. Choć nie ma oficjalnego ogłoszenia, sugerują to wpisy na Twitterze. 

RIverdale kadr z serialuFot. Robert Falconer / kadr z serialu Riverdale
  • W nowej produkcji udział wziąć mają gwiazdy nastoletnich produkcji — Cole Sprouse oraz Lana Condor.
  • FIlm Moonshot ma być połączeniem komedii romantycznej i science-fiction.
  • Nowa produkcja zrealizowana ma zostać dla HBO Max

Według internetowych doniesień, znane gwiazdy młodego pokolenia — Cole Sprouse (Riverdale, Nie ma to jak statek) oraz Lana Condor (Do wszystkich chłopców, których kochałam) mają zagrać wspólnie w nowej produkcji HBO Moonshot.

Moonshot — nietypowa komedia romantyczna

Romantyczna komedia sci-fi nie jest częstym tematem filmowym, ale to jest właśnie pomysł scenarzysty Maxa Taxe.

Czytaj również: "Zachowaj spokój" - kolejna polska ekranizacja powieści Harlana Cobena trafi na Netflix

Akcja dzieje się w przyszłości, kiedy ludzkość skolonizowała Marsa, i skupia się na dwojgu studentów, którzy próbują  wkraść się na pokład kapsuły kierującej się na czerwoną planetę, aby znów zobaczyć swoje drugie połówki. 

Moonshot z dobrym zespołem

Nowa produkcja jest drugą produkcją, przy której współpracują Berlanti / Schechter Films oraz HBO Max. Wiele wskazuje także i na to, że prawdopodobnie nie będzie to ostatni z ich projektów.

Główna gwiazda nowego filmu, Cole Sprouse, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Znany przede wszystkim z serialu Riverdale, wystąpił również  w poruszającym dramacie Trzy kroki od siebie, który okazał się nie tylko docenioną, ale i dochodową produkcją. Oprócz prac związanych z filmem Moonshot aktor ma w planach współpracę ze studiem  Lionsgate przy filmie Under Cover

Chociaż nie pojawiło się jeszcze oficjalnego potwierdzenia udziału Sprouse'a w produkcji, to wpis na Teitterze Lany Condor, innej aktorki zaangażowanej w produkcję, sugeruje, że tak właśnie jest. 

Obiecująca jest współpraca z Berlanti/Schechter Films, studia produkcyjnego założonego przez nagradzanego Grega Berlantiego, który współpracował między innymi przy produkcji serialu Riverdale dla Netflixa. Na ten moment nie wiadomo na kiedy przewidziana jest premiera filmu Moonshot.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy