reklama

Pomóż wybrać najlepszych influencerów książkowych 2021 roku!

Data: 2021-07-19 08:29:05 Autor: Patryk Obarski

Serwis Granice.pl już po raz czwarty przygotowuje zestawienie najlepszych twórców internetowych zajmujących się literaturą. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz redakcja zachęca czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w zestawieniu. 

Obrazek w treści

Od kilku lat serwis Granice.pl przygotowuje zestawienie „TOP influencerów książkowych”. Choć określenie to budzi kontrowersje – szczególnie wśród językowych purystów – to zarazem znakomicie pokazuje, jak różnorodną aktywność związaną ze światem literatury podejmują internetowi twórcy. W zestawieniu znaleźć można najbardziej wartościowe, interesujące i wpływowe blogi, vlogi, podcasty i konta w serwisach społecznościowych (na Instagramie, Facebooku i na TikToku), których twórcy promują literaturę i modę na czytanie. Zestawienie publikowane jest co roku na łamach portalu Granice.pl w Dniu Blogów, a więc 31 sierpnia. Obecnie czytelnicy portalu mogą zapoznać się z ubiegłoroczną listą: TOP influencerów książkowych 2020

Podobnie jak w poprzednich latach, także i teraz redakcja serwisu zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do przesyłania własnych propozycji kandydatów do miana „influencera roku”. Zgłosić można każdego twórcę, który aktywnie promuje literaturę w sieci – zarówno blogerów, YouTuberów, Instagramerów, autorów podcastów czy TikTokerów. Z przesłanymi propozycjami zapozna się redakcja serwisu, a 31.08 zaprezentuje listę najciekawszych blogów książkowych 2021 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl oraz zgłosić w formularzu online dostępnym poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje