Bloodhounds, południowokoreański serial akcji, w klimacie thrillera już na Netflix

Data: 2023-06-09 09:01:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix powiększa dziś swoją bibliotekę produkcji z Południowej Korei o kolejną taką propozycję, tym razem serial pełen akcji, utrzymany w konwencji thrillera, nastawiony na bokserskie walki, którego bohaterami są dwaj przyjaciele. 

Woo Do-Hwan, bohater serialu akcji, thrillera "Bloodhounds" od Netflix. Zdjęcie: Soyun Jeon, Seowoo Jung/Netflix

Serial nosi tytuł Bloodhounds, jest jak już wspominaliśmy produkcją południowokoreańską, z gatunku akcji w klimacie thrillera, z elementami kryminalnymi. Co wiemy o kolejnym serialu dokumentalnym Netflix? Czy warto go obejrzeć? 

Bloodhounds – opis

Serial Bloodhounds to połączenie kina akcji, thrillera i wątków kryminalnych, produkcja z Południowej Korei, która skupia się na opowieści o trójce najbliższych przyjaciół, którzy próbując sobie poradzić z długiej w jaki wpadli, zaczynają zajmować się lichwiarstwem. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 3 do 9 czerwca 2023 roku

Ale pewnego dnia mają styczność z pewnym bezwzględnym lichwiarzem, który wykorzystuje i dręczy biednych ludzi. Postanawiają zjednoczyć siły i zawalczyć z okrutnym człowiekiem. 

Bloodhounds - obsada

Bloodhounds to produkcja Netflix, serial z Południowej Korei, z aktorami z tego właśnie kraju. W obsadzie, w głównych rolach: Woo Do‑hwan, Huh Joon-ho oraz Park Sung-woong. W pozostałych rolach: Sae-ron Kim, Do-hyun Lee, Dong-yeon Kwak, Kyeong-jin Min, Wan-gi Jo, Da-eun Jung.

Czytaj również: Bloodhounds, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest Joo-hwan Kim, który jest także jego scenarzystą.

Bloodhounds – kiedy premiera? 

Bloodhounds, kolejne serialowe dzieło dokumentalne, i oryginalne od platformy Netflix ma swoją premierę właśnie na tej platformie. Serial zadebiutował tak dziś, 9 czerwca 2023 roku we wszystkich dostępnych 8 odcinkach. 

Czytaj również:  Netflix już blokuje konta w Polsce!

Bloodhounds – opinie o serialu

Opisywana produkcja, o tytule Bloodhounds to kolejna miniserialowa opowieść od platformy Netflix, która może spodobać się widzom, którzy uwielbiają produkcje południowokoreańskie, albo produkcje azjatyckie. Przypadnie do gustu także zwolennikom akcji i boksu.

Czytaj również: Premiery Netflixa w czerwcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Serial może spodobać się także widzom lubiącym seriale utrzymane w konwencji thrillera, trzymające w napięciu. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Bloodhounds – książka

Serial Bloodhounds to kolejna produkcja serialowa i jednocześnie oryginalna od Netflix bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inną książkę, o tytule Sobowtórka, a autorem jest Sarah Bonner. 

Książkę „Sobowtórka” wydawnictwa Muza można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, seriale akcji, thrillery,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje