Bridgertonowie: sezon 2 – kim są nowi bohaterowie 2 sezonu serialu?

Data: 2022-03-25 14:56:18 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już dziś na platformie Netflix zadebiutował zupełnie nowy sezon serialu Bridgertonowie. W nowym sezonie na bohaterów serialu czekają kolejne miłosne intrygi i skandale towarzyskie. Sprawdźcie, kim są bohaterowie 2 sezonu Bridgertonów

Obrazek w treści Bridgertonowie: sezon 2 – kim są nowi bohaterowie 2 sezonu serialu? [jpg]

Bridgertonowie to jeden z najpopularniejszych serial od Netflixa, który właśnie doczekał się drugiego sezonu. Tym razem na ekranach przyjrzymy się bliżej losom lorda Bridgertona, który poszukuje wybranki swojego serca.

Bridgertonowie: sezon 2 – nowi bohaterowie i aktorzy 

Wraz z nowym sezonem Bridgertonów, do serialu dołączyli także nowi aktorzy, którzy wcielą się w główne role w produkcji. Tym razem historia ukazana w Bridgertonach skupi się przede wszystkim na historii lorda Anthony’ego Bridgertona, w którego wciela się Jonathan Bailey.  Anthony’ego poznaliśmy już w 1 sezonie serialu, jednak to właśnie teraz bohater pojawi się w centrum uwagi widzów. 

Edwina Sharma – kim jest nowa bohaterka Bridgertonów

Anthony poszukuje żony, na którą obiera sobie Edwinę Sharmę. W tę postać wciela się Charithra Chandran, która właśnie debiutuje w Bridgertonach. Edwina jest młodą dziewczyną, która dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłym życiu. Wciąż ma jednak nadzieję, że jej małżeństwo pełne miłości. 

Kate Sharma – starsza siostra namiesza w życiu lorda Bridgertona? 

Przed rozczarowaniem za wszelką cenę pragnie uchronić ją jej starsza siostra – Kate Sharma. To kolejna nowa bohaterka, która pojawiła się wraz z drugim sezonem Bridgertonów, a wciela się w nią Simone Ashley. Kate jest nie tylko bystra, ale też stanowcza, co szybko daje się we znaki lordowi Bridgertonowi. 

Theo Sharpe i lord Jack nowymi bohaterami Bridgertonów 

Do obsady serialu dołączyli także panowie – Calam Lynch oraz Rupert Young. Pierwszy z aktorów wcieli się w postać Theo Sharpe’a, pomocnika drukarza, który jednocześnie jest intelektualistą walczącym o równouprawnienie. W opozycji do Sharpe’a pojawi się z kolei nowy arystokrata – Jack (Young), który po śmierci Archibalda Featheringtona stał się nowym lordem Featheringtonem. 

Bridgertonowie 2 sezon – cały serial już na Netflix 

2 sezon serialu Bridgertonowie zadebiutował w piątek, 25 marca 2022 roku na platformie Netflix. Produkcja składa się z ośmiu odcinków, a każdy z nich liczy około godziny.  Producentami wykonawczymi serialu były Shonda Rhimes oraz Betsy Beers. 

Drugi sezon – podobnie jak pierwszy – opary był na książce z serii Bridgertonowie stworzonej przez amerykańską pisarkę Julię Quinn. Cykl o Bridgertonach jest jednym z najobszerniejszych w dorobku autorki, która postanowiła poszerzyć tę historię o dodatkowy prequel. Więcej na ten temat piszemy w naszym przewodniku po książkach z serii Bridgertonowie.

Tom drugi z tego cyklu pt. Ktoś mnie pokochał kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ktoś mnie pokochał
Julia Quinn4
Okładka książki - Ktoś mnie pokochał

Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu, staje przed prawdziwą miłosną próbą... Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Pokaż wszystkie recenzje