Quantcast

Bridgertonowie: sezon 2 – kim są nowi bohaterowie 2 sezonu serialu?

Data: 2022-03-25 14:56:18 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już dziś na platformie Netflix zadebiutował zupełnie nowy sezon serialu Bridgertonowie. W nowym sezonie na bohaterów serialu czekają kolejne miłosne intrygi i skandale towarzyskie. Sprawdźcie, kim są bohaterowie 2 sezonu Bridgertonów

Obrazek w treści

Bridgertonowie to jeden z najpopularniejszych serial od Netflixa, który właśnie doczekał się drugiego sezonu. Tym razem na ekranach przyjrzymy się bliżej losom lorda Bridgertona, który poszukuje wybranki swojego serca.

Bridgertonowie: sezon 2 – nowi bohaterowie i aktorzy 

Wraz z nowym sezonem Bridgertonów, do serialu dołączyli także nowi aktorzy, którzy wcielą się w główne role w produkcji. Tym razem historia ukazana w Bridgertonach skupi się przede wszystkim na historii lorda Anthony’ego Bridgertona, w którego wciela się Jonathan Bailey.  Anthony’ego poznaliśmy już w 1 sezonie serialu, jednak to właśnie teraz bohater pojawi się w centrum uwagi widzów. 

Edwina Sharma – kim jest nowa bohaterka Bridgertonów

Anthony poszukuje żony, na którą obiera sobie Edwinę Sharmę. W tę postać wciela się Charithra Chandran, która właśnie debiutuje w Bridgertonach. Edwina jest młodą dziewczyną, która dopiero stawia pierwsze kroki w dorosłym życiu. Wciąż ma jednak nadzieję, że jej małżeństwo pełne miłości. 

Kate Sharma – starsza siostra namiesza w życiu lorda Bridgertona? 

Przed rozczarowaniem za wszelką cenę pragnie uchronić ją jej starsza siostra – Kate Sharma. To kolejna nowa bohaterka, która pojawiła się wraz z drugim sezonem Bridgertonów, a wciela się w nią Simone Ashley. Kate jest nie tylko bystra, ale też stanowcza, co szybko daje się we znaki lordowi Bridgertonowi. 

Theo Sharpe i lord Jack nowymi bohaterami Bridgertonów 

Do obsady serialu dołączyli także panowie – Calam Lynch oraz Rupert Young. Pierwszy z aktorów wcieli się w postać Theo Sharpe’a, pomocnika drukarza, który jednocześnie jest intelektualistą walczącym o równouprawnienie. W opozycji do Sharpe’a pojawi się z kolei nowy arystokrata – Jack (Young), który po śmierci Archibalda Featheringtona stał się nowym lordem Featheringtonem. 

Bridgertonowie 2 sezon – cały serial już na Netflix 

2 sezon serialu Bridgertonowie zadebiutował w piątek, 25 marca 2022 roku na platformie Netflix. Produkcja składa się z ośmiu odcinków, a każdy z nich liczy około godziny.  Producentami wykonawczymi serialu były Shonda Rhimes oraz Betsy Beers. 

Drugi sezon – podobnie jak pierwszy – opary był na książce z serii Bridgertonowie stworzonej przez amerykańską pisarkę Julię Quinn. Cykl o Bridgertonach jest jednym z najobszerniejszych w dorobku autorki, która postanowiła poszerzyć tę historię o dodatkowy prequel. Więcej na ten temat piszemy w naszym przewodniku po książkach z serii Bridgertonowie.

Tom drugi z tego cyklu pt. Ktoś mnie pokochał kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ktoś mnie pokochał
Julia Quinn4
Okładka książki - Ktoś mnie pokochał

Anthony Bridgerton, najbardziej zatwardziały kawaler Londynu, staje przed prawdziwą miłosną próbą... Ku zaskoczeniu całego Londynu wicehrabia...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje