"BrzydUla 2": Do gry wchodzi Ewa... Co wydarzy się w 90 i 91 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-02-23 06:40:03 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 to nowa seria serialu BrzydUla, niegdysiejszego hitu stacji TVN. Główną bohaterką ponownie jest Ula Dobrzańska, tym razem walcząca z problemami w firmie, rodzinie i małżeństwie. Czy wszystko uda jej opanować problemy przed wyjazdem rodzinnym? Co może się zdarzyć w epizodzie 90 i 91 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to znana komediowa seria na antenie TVN 7, będący kolejnym sezonem BrzydUli, o losach uwielbianej bohaterki - Uli Dobrzańskiej. Co może się zdarzyć w 90 i 91 odcinku?

BrzydUla 2 – opis 90 odc

Co wydarzy się w 90 odcinku BrzydUla 2? Podczas spotkania z Febo, Ula prezentuje im swój plan naprawczy, proponuje również nową umowę na kolejny rok, zapewniającą im większe udziały. Aleks czuje jest zaskoczony tę propozycją. Liczył na porażkę oraz wielkie problemy Dobrzańskich. Stara się przekonać Francesca, że przez cały czas działa na ich wspólną korzyść.

Ostatecznie decyduje się przyjąć ofertę Marka i Uli, mając jednak pewien warunek. Adam zabiera od Matyldy klucze i swoje rzeczy. Księgowa jest niezadowolona z takiego obrotu spraw. Viola nie chce się zgodzić na zmianę swojej własnej umowy.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Wciąż domaga się połowy majątku należącego do pana Hu. Paulina stara się dowiedzieć się jak się ma sytuacja pomiędzy Markiem i Ulą. Mężczyzna w tym samym czasie przekazuje Sebastianowi same pozytywne informacje. Ula podejmuje próby zamknięcia wszystkich spraw, a pozostał jedynie jeden dzień do rodzinnego wyjazdu....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 90 odc?

Gdzie można zobaczyć 90 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w we wtorek, 23 lutego od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 91 odc

Co stanie się w 91 odc BrzydUla 2? Ania poznaje swoje nowe obowiązki w F&D, gdy dowiaduje się jak trzyma się firma, jest przerażona. Aleks i Francosco dalej rozmawiają o interesach, Sycylijczyk uzgadnia jakie są warunki spłaty Febo.

Paulina strofuje Daniela, ten jednak nie daje się łatwo spławić. Angelica pojawia się w firmie ze swoją umową. Olszański nie wytrzymuje jej zachowania.

Czytaj także: BrzydUla 2: Dobrzańscy na wakacjach.... Co wydarzy się w 88 i 89 odc BrzydUla 2?

Sebastian telefonuje do Marka, wspominając o zmianach. Adam ponownie ratuje Ulę, co pobudza jednak jego lękowe stany. Teresa i Matylda nie wierzą, że jeszcze zobaczą szefa. Pojawia się Ewa, protegowana Aleksa....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 91 odc?

Gdzie można zobaczyć 91 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 24 lutego 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2: Czy Ula zdąży przed wyjazdem? Co wydarzy się w 89 i 90 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w sporej mierze na licencji kolumbijskiego serialu, przy czym scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo