"Chyłka-Kasacja": Magda utrzymuje Darię z dala od Joanny! Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Data: 2020-09-29 15:15:06 Autor: tadas

Chyłka-Kasacja to polski serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Kasacja, prezentujący kolejne losy słynnej adwokatki Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 5 i 6 odc Chyłka-Kasacja?

Obrazek w treści 

Chyłka-Kasacja to drugi sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie podjąłby się żaden innych adwokat.

Chyłka-Kasacja – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odcinku Chyłka-Kasacja? Kordian przekazuje Chyłce informacje o porażce pomysłu z kasacją, jednocześnie wykorzystując tę sytuację do wymyślenia historii o następnym napadzie. Joanna nie wytrzymuje oraz zwyczajnie wyrzuca młodego chłopaka ze swojego gabinetu. Po kilku dniach Zordon odnajduje wniosek o zmianę patrona. 

McVay z Chyłką odwiedzają Langera, gdyż mężczyzna chce się poznać pełną prawdę dotyczącą tego kto doprowadził do pobicia Kordiana oraz zablokował nieudaną kasację.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Oskarżony odmawia współpracy, nie ufając prawnikowi. Ze wszystkich sił naciska na Kordiana. McVay postanawia zorganizować spotkanie Oryńskiego z Chyłką, aby doprowadzić do stabilizacji oraz pogodzenia się z aktualną sytuacją.

Po pewnym czasie dochodzi do kolejnego spotkania, w trakcie którego Langer wyznaje, że ma już dosyć pobytu w więzieniu, błagając także o pomoc. Wspólnie starają się znaleźć szansę na uzyskanie dowodów, potwierdzających jego niewinność, co kontrastuje z rezygnacjami kolejnych świadków z zeznań....

Chyłka-Kasacja – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 29 września na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Chyłka-Kasacja' – co warto wiedzieć o serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

Chyłka-Kasacja – opis 6 odc

Co stanie się w 6 odc Chyłka-Kasacja? Kordian dokonuje odczytania zapisu, związanego z trasą do posiadłości należącej do Siwowłosnego, które Chyłka natychmiast przekazuje Szczerbińskiemu, zajmującemu się akcją dobicia przetrzymywanych zakładników.

Tragiczne oraz traumatyczne doświadczenia Magdy upewniają ją we własnym przekonaniu, że powinna utrzymywać Darię z dala od Joanny. Po wspomnianej akcji policji, Langer otrzymuje błyskawicznie dodatkową ochronę.

Czytaj także: "Chyłka – Rewizja" od 6 października

Szybki podgląd do zapisów z kamer wskazuje na podejrzane zachowanie klienta. Podczas procesu kasacyjnego, Chyłka jest wypełniona emocjami, zabijanymi skupieniem, przeradzającym się w precyzyjne argumenty. To  pierwszy raz, gdy Kordian dostrzega takie zachowanie kobiety.

Chyłka-Kasacja – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 6 października na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Kasacja – książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Kasacja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Kasacja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Gladiatorzy z obozów śmierci
Andrzej Fedorowicz
Gladiatorzy z obozów śmierci
Ulica Pazurkowa. Nowi lokatorzy
Aleksandra Struska-Musiał
Ulica Pazurkowa. Nowi lokatorzy
Beloved. Belonging duet
Corinne Michaels;
Beloved. Belonging duet
Zjadaczka grzechów
Megan Campisi
Zjadaczka grzechów
Wszystko będzie dobrze
Ewa Maja Maćkowiak
Wszystko będzie dobrze
Zaklętym w górski kamień
Krystyna Palmowska
Zaklętym w górski kamień
Las z wełny i stali
Natsu Miyashita
Las z wełny i stali
Pokaż wszystkie recenzje