"Chyłka-Rewizja": Langer rozpoczyna rozstawianie prawników! Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Data: 2020-10-20 15:21:10 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to polski serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Rewizja, prezentujący kolejne sprawy oraz losy słynnej pani adwokat - Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 3 i 4 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 3 odc

Co wydarzy się w 3 odcinku Chyłka-Rewizja? Szczerbiński odwiedził Chyłkę, by spróbować ją uświadomić o lekkomyślności jej działań, ta w swoim stylu całkowicie ignoruje jego słowa. Nie przeszkadza im spędzić wspólnie namiętną noc, po czym rozpoczyna przygotowania do obrony zupełnie nowego klienta. Na sali sądowej mężczyzna ponownie zapewnia, że jest całkowicie niewinny i nie ma ze zbrodnią nic wspólnego.

Joanna jest w fatalnym stanie, lecz ze wszystkich sił stara się zachować pozory dobrego samopoczucia i odsunąć uwagę od siebie.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Podczas sprawy udaje jej się podważyć prawdomówność jednego ze świadków, przy czym jest to dopiero mini zwycięstwo, szczególnie na tle kolejnych dział i "naboi" ze strony kancelarii, prokuratury oraz potężnego Salusa.

Kordian i Buchelt wezwani zostali do Piotrowskiego, gdzie odbywa się spotkanie z Langerem. Zarząd Salusa naciska, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której konieczne byłoby wypłacenie milionowej polisy. W takich warunkach Zordon spostrzega, że każda wygrana Chyłki może skończyć się tragedią dla niej i jej bliskich....

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 20 października na platformie player.pl.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny zupełnie za darmo w internecie na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja – opis 4 odc

Co stanie się w 4 odc Chyłka-Kasacja? Kordian czuje się coraz mocniej zaniepokojony sytuacją panującą wokół sprawy Bukano oraz roli, jaką stara się w niej odgrywać Langer. W takich warunkach nie może liczyć na ewentualne wsparcie, możliwe ze strony Buchelta.

Zdesperowany postanawia dotrzeć do Chyłki, aby porozmawiać ją o śledztwie, sprawie oraz wszystkim co je i ich otacza.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Niewyjaśnione okoliczności budzą niepokój, a Oryński nie jest w stanie przekonać i udowodnić swojej lojalności. Czas mija, wzrasta napięcie oraz emocje sięgają szczytów, przez co łatwo jest popełnić błąd. Langer powoli budzi coraz większy strach oraz stawia prawników po kątach, sygnalizując im co im grozi, jeżeli poniosą porażkę....

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 27 października na platformie player.pl.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja– książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo