Co robią razem na wakacjach Twardoch i Orbitowski?

Autor: mojebestsellery
News - Co robią razem na wakacjach Twardoch i Orbitowski?

Przyjaźnie między pisarzami są czasem bardzo widoczne dla czytelników. Szczególnie popularne są mniej lub bardziej formalne grupy autorów literatury obyczajowej i kobiecej oraz thrillerów i kryminałów, którzy trzymają się razem. Zgodnie zresztą z regułą, że w grupie siła. Znaną przyjacielską parę tworzą Magdalena Witkiewicz oraz Alek Rogoziński, Jacek Skowroński i Maria Ulatowska, a także… Łukasz Oribitowski i Szczepan Twardoch, którzy postanowili wybrać się razem na ryby. Chyba na ryby.

Na swoim Instagramie Łukasz Orbitowski – znany m.in. z Innej duszy, Szczęśliwej ziemi i Exodusa – zamieścił zdjęcie wraz ze swoim kolegą po fachu, Szczepanem Twardochem, który rozpoznawalny jest m.in. dzięki książkom Morfina czy Drach i... ostatniej reklamie dla jednego z banków… Jak spędzają wakacje?


Credit: @Łukasz Orbitowski

Jak widać, pisarze świetnie się bawią! I od razu zaprzeczamy spekulacjom – to z całą pewnością Szczepan Twardoch, a nie Ryan Gosling. Nie tylko razem płyną żaglówką (łódką lub inną jednostką pływającą) na Mazurach i popalają papierosy, ale także wznoszą toast z nieśmiertelnych i obecnych w każdym domu kubków!

Internauci zwracają zaś uwagę na ułożenie palców Łukasza Orbitowskiego. Pytanie tylko, do kogo pisarz kieruje ten gest? 

Mamy nadzieję, że wspólny rejs odbył się bez kłótni, za to będzie owocny dla kariery obu panów. Kto wie, może po wakacjach zobaczymy wspólne dzieło pisarzy? 

Tekst opublikowaliśmy w ramach cyklu „Czyj to bęcART?" Prosimy, nie traktujcie go śmiertelnie poważnie!  
Fot. użyta w nagłówku: Klaudia Mynarska666, Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy