Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery od 2 do 8 maja 2021 roku

Data: 2021-05-02 10:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Tradycyjnie zapraszamy do artykułu, w którym przybliżamy ciekawsze premiery filmowe i serialowe platformy Netflix. Będą zarówno nowości, jak i kontynuacje. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 2 maja do 8 maja na Netflix zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje
  • Wśród debiutów oczekiwane powroty, ale i nowości
  • Zapoznajcie się także z premierami platformy w dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2021 roku

Kolejny tydzień na Netfixie przynosi powroty, na które wielu widzów czekało. Pojawia się także kilka nowości, w tym także produkcje o tematyce politycznej. Zapraszamy także do zapoznania się z premierami platformy w maju 2021 roku. Tymczasem przyjrzyjmy się temu co debiutuje w najbliższych dniach. 

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 2 do 8 maja 2021

Synowie Sama: Droga w mrok – premiera 5 maja 2021 roku

Serial dokumentalny, przedstawiający prawdziwą zbrodnię, będący dokumentem biograficznym o przerażającej treści i formie.

Serial przybliża się nam obsesyjne wręcz dochodzenie, jakie od lat prowadzi dziennikach Maury Terry, próbując wyjaśnić sprawę Syna Sama – Davida Berkovitza. Dziennikarz jest przekonany, że mordy przez niego dokonane były napędzane przez satanistyczną sektę. 

A jutro cały świat – premiera 6 maja 2021

Dramat społeczny produkcji niemieckiej, o tematyce antyfaszystowskiej. Film jest luźno inspirowany życiem jego reżyserki, Julii von Heinz.

Produkcja przybliża nam postać dwudziestoletniej studentki prawa z dobrego domu, która bojąc się, że w  Niemczech do władzy dojdzie skrajna prawica, dołącza pewnego dnia do organizacji antyfaszystowskiej.

 

The Sinner: sezon 3 – premiera 7 maja 2021

Serial w konwencji dramatu kryminalnego, produkcja oparta na literaturze, dostępny na Netflix w dwóch sezonach, którego główną postacią jest niezwykle dociekliwy detektyw, Harry Ambrose.

W trzecim sezonie zaczyna sprawę tragicznego wypadku samochodowego na przedmieściach Dorchester, w stanie Nowy Jork. To co zdawało się być prostym detektywistycznym zadaniem, okazuje się być ukrytą zbrodnią, która okazuje się być najbardziej niebezpiecznym dochodzeniem w jego dotychczasowej działalności, jako śledczego. 

Dziedzictwo Jowisza – premiera 7 maja 2021

Kolejny serial, tym razem w klimacie science – fiction, superbohaterski. Produkcja powstała na podstawia komiksu Marka Millara i Franka Quitely'ego o tytule: „Jupiter's Legacy: Dziedzictwo Jowisza”.

Historia, w której uwielbiani superbohaterowie, po stu latach walki i dbania o bezpieczeństwo ludzkości przekazują swoje dziedzictwo swoim dzieciom. Superbohaterka młodzież nie ma jednak łatwego zadania. Pojawia się konflikt pokoleń, zmieniają się zasady gry. Ludzkość jest w niebezpieczeństwie. 

Potwór – premiera 7 maja 2021 roku

Amerykański dramat sądowy. Film miał swoją premierę już w styczniu 2018 roku, a już za kilka dni zadebiutuje także na Netflix.

Historia Steve’a Harmona, czarnoskórego genialnego ucznia z dobrej rodziny, uczącego się w elitarnej szkole w Harlemie. Jego życie zmienia się gdy zostaje posądzony o brutalne zabójstwo. Rozpoczyna się batalia sądowa, która może zaważyć na jego życiu. Chłopak ma być skazany na dożywocie. 

Super Me – premiera 8 maja 2021 roku

Produkcja chińska, łącząca akcję z filmem przygodowym o zagmatwanej , ale i emocjonującej tematyce. 

Bohaterem filmu jest scenarzysta, któremu zawodowo nie wiedzie się zbyt dobrze. Pewnego dnia jednak, odkrywa w sobie wyjątkową zdolność. Okazuje się, że podczas snu potrafi przenosić przedmioty, które właśnie wyśnił. To wkrótce przysparza mu wiele kłopotów i nieoczekiwanych sytuacji.

Milstone – premiera 8 maja 2021 roku

Dramat hinduski , produkcja oszczędna w środkach o radzeniu sobie z bólem i samotnością. Produkcja wzruszająca, w pięknej oprawie muzycznej.

Bohaterem Milstone jest kierowca ciężarówki, który niedawno stracił żonę. Ból po stracie próbuje łagodzić przez pracę. Problem w tym, że obawia się, że ją straci, gdy pewnego dnia dostaje pod opieką praktykanta.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje