Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery od 26 kwietnia do 2 maja 2021 roku

Data: 2021-04-24 11:10:01 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejny filmowy i serialowy tydzień na Netflixie zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też tradycyjnie już, przyglądamy się najciekawszym premierom platformy w nadchodzącym tygodniu.

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery od 26 kwietnia do 2 maja 2021 roku [jpg]

  • W dniach od 26 kwietnia do 2 maja na Netflix zadebiutują nowe filmowe propozycje
  • Wśród ciekawych propozycji najwięcej seriali
  • Zapoznajcie się także z najważniejszymi premierami Netflix w dniach 19-25 kwietnia 2021 roku

Przyszły tydzień to czas, w którym na platformie Netflix zadebiutują kolejne nowości. Tym razem oferta filmowej biblioteki powiększy się przede wszystkim o seriale, choć nie zabraknie także ciekawych propozycji filmowych. O tym co w bieżącym miesiącu trafiło na Netflix, pisaliśmy zaś w artykule poświęconym premierom Netflixa w kwietniu 2021. Przyjrzyjmy się zatem co ciekawego w nadchodzącym tygodniu.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Fatma – premiera 27 kwietnia 2021

Zaczynamy od serialu w konwencji thrillera, o tematyce społecznej, w mrocznym klimacie, który nie tylko będzie trzymał nas w napięciu, ale i wzruszy. Fatma to historia zwykłej sprzątaczki, która wskutek niezwykle dramatycznych wydarzeń zostaje wplątana w dramatyczną historię, doprowadzającą do morderstwa. Leczenia starych ran to poszukiwanie zaginionego męża. 

Sexify – premiera 28 kwietnia

Kolejna serialowa polska produkcja, tym razem stworzona dla młodzieży, która już wkrótce trafi na platformę Netflix.

Jest to opowieść o Natalii, studentce i programistce, która, chociaż świetnie zna się na swojej robocie, to ma także spore braki w temacie seksu. Wraz z grupą przyjaciół postanawia stworzyć specjalną aplikację, która nie tylko będzie szansą na wygraną w międzyszkolnym konkursie, ale i posłuży wielu młodym kobietom. 

Lea – premiera 28 kwietnia 2021 roku

Lea to włoski dramat kryminalny oparty na faktach. Niezwykle mroczna i niezwykle przejmująca, skupiająca się na historii pewnej kobiety.

Jest nią postać autentyczna. Bohaterką filmu jest bowiem postać wzorowana na Lei Gerafalo,  pochodzącej z rodziny mafijnej, która pragnąc zapewnić swojej córce inne, lepsze życie, postanawia podjąć współpracę z miejscową policją. 

Co widać i słychać – premiera 29 kwietnia 

Co widać i słychać to gotycki horror oparty na powieści Elizabeth Brundage, produkcja o zjawiskach nadprzyrodzonych. Film w gwiazdorskiej obsadzie, o ciekawym klimacie.

Opowieść skupia się na małżeństwie, które przeprowadza się z Manhattanu do wielkiego gotyckiego domu położonego w dolinie rzeki Hudson. Niedługo później na światło dzienne wychodzą mroczne sekrety, a wokół nich zaczynają się dziać bardzo dziwne rzeczy.

Yasuke – premiera 29 kwietnia 2021 roku 

Yasuke to kolejny serial, ale tym razem w formie anime. Animacja produkcji japońskiej, łącząca w sobie elementy science-fiction, fantasy i akcji.

Jest to historia pierwszego czarnoskórego Ronina, znanego jako czarny samuraj. Żyjący do tej pory w spokoju, pracujący jako przewoźnik, musi ponownie stanąć do walki. Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy przyjmuje pod swoje skrzydła dziewczynę, która jak się okazuje, obdarzona jest wyjątkowymi mocami. 

Mitchellowie kontra maszyny – premiera 30 kwietnia 2021 roku

Mitchellowie kontra maszyny to kolejna animacja, tym razem amerykańska, w formie komediowej i nieco dziwacznej, przypominająca znane wszystkim filmowe uniwersum Transformers.  Fabuła koncentruje się na tytułowej rodzinie i zaczyna w chwili, gdy najstarsza córka Katie, dostaje się do upragnionej szkoły filmowej.

Dziewczyna pragnąca jak najszybciej opuścić dom rodzinny, musi nieco zmienić plany. Jej tata ma bowiem pomysł na zjednoczenie rodziny i zrobienie sobie wspólnej wycieczki na uczelnię. Problem w tym, że w czasie ich podroży, dochodzi do buntu najróżniejszych urządzeń, które pragną zdominować świat.

Joker – premiera 30 kwietnia

Joker to nowa produkcja, której bazą są komiksy DC Comisc i postać najbardziej znanego przestępcy zwanego Jokerem. Opowieść skupia się na niedocenionym komiku, który pragnie zrobić wielką karierę i być w życiu kimś ważnym. Niestety Arthur Flec, wyśmiany, pobity i upodlony, wkrótce staje się zupełnie kimś innym, psychopatycznym mordercą. 

Niewinny – premiera 30 kwietnia 2021 roku

Najważniejsze premiery nadchodzącego tygodnia kończymy także serialem Niewinny, czyli ekranizacją kolejnej powieści Harlana Cobena. Nowa produkcja zrealizowana została przez Hiszpanów.

Bohaterem serialu jest mężczyzna o imieniu Mat, który przypadkowo, próbując rozdzielić bijących, zabija człowieka. Po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Zamierza rozpocząć nowe życia wraz ze swoją ciężarną żoną. Problem w tym, że jeden telefon ponownie odmienia jego życie. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje