Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery od 26 kwietnia do 2 maja 2021 roku

Data: 2021-04-24 11:10:01 Autor: adudek

Kolejny filmowy i serialowy tydzień na Netflixie zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też tradycyjnie już, przyglądamy się najciekawszym premierom platformy w nadchodzącym tygodniu.

Obrazek w treści

  • W dniach od 26 kwietnia do 2 maja na Netflix zadebiutują nowe filmowe propozycje
  • Wśród ciekawych propozycji najwięcej seriali
  • Zapoznajcie się także z najważniejszymi premierami Netflix w dniach 19-25 kwietnia 2021 roku

Przyszły tydzień to czas, w którym na platformie Netflix zadebiutują kolejne nowości. Tym razem oferta filmowej biblioteki powiększy się przede wszystkim o seriale, choć nie zabraknie także ciekawych propozycji filmowych. O tym co w bieżącym miesiącu trafiło na Netflix, pisaliśmy zaś w artykule poświęconym premierom Netflixa w kwietniu 2021. Przyjrzyjmy się zatem co ciekawego w nadchodzącym tygodniu.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2021

Fatma – premiera 27 kwietnia 2021

Zaczynamy od serialu w konwencji thrillera, o tematyce społecznej, w mrocznym klimacie, który nie tylko będzie trzymał nas w napięciu, ale i wzruszy. Fatma to historia zwykłej sprzątaczki, która wskutek niezwykle dramatycznych wydarzeń zostaje wplątana w dramatyczną historię, doprowadzającą do morderstwa. Leczenia starych ran to poszukiwanie zaginionego męża. 

Sexify – premiera 28 kwietnia

Kolejna serialowa polska produkcja, tym razem stworzona dla młodzieży, która już wkrótce trafi na platformę Netflix.

Jest to opowieść o Natalii, studentce i programistce, która, chociaż świetnie zna się na swojej robocie, to ma także spore braki w temacie seksu. Wraz z grupą przyjaciół postanawia stworzyć specjalną aplikację, która nie tylko będzie szansą na wygraną w międzyszkolnym konkursie, ale i posłuży wielu młodym kobietom. 

Lea – premiera 28 kwietnia 2021 roku

Lea to włoski dramat kryminalny oparty na faktach. Niezwykle mroczna i niezwykle przejmująca, skupiająca się na historii pewnej kobiety.

Jest nią postać autentyczna. Bohaterką filmu jest bowiem postać wzorowana na Lei Gerafalo,  pochodzącej z rodziny mafijnej, która pragnąc zapewnić swojej córce inne, lepsze życie, postanawia podjąć współpracę z miejscową policją. 

Co widać i słychać – premiera 29 kwietnia 

Co widać i słychać to gotycki horror oparty na powieści Elizabeth Brundage, produkcja o zjawiskach nadprzyrodzonych. Film w gwiazdorskiej obsadzie, o ciekawym klimacie.

Opowieść skupia się na małżeństwie, które przeprowadza się z Manhattanu do wielkiego gotyckiego domu położonego w dolinie rzeki Hudson. Niedługo później na światło dzienne wychodzą mroczne sekrety, a wokół nich zaczynają się dziać bardzo dziwne rzeczy.

Yasuke – premiera 29 kwietnia 2021 roku 

Yasuke to kolejny serial, ale tym razem w formie anime. Animacja produkcji japońskiej, łącząca w sobie elementy science-fiction, fantasy i akcji.

Jest to historia pierwszego czarnoskórego Ronina, znanego jako czarny samuraj. Żyjący do tej pory w spokoju, pracujący jako przewoźnik, musi ponownie stanąć do walki. Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy przyjmuje pod swoje skrzydła dziewczynę, która jak się okazuje, obdarzona jest wyjątkowymi mocami. 

Mitchellowie kontra maszyny – premiera 30 kwietnia 2021 roku

Mitchellowie kontra maszyny to kolejna animacja, tym razem amerykańska, w formie komediowej i nieco dziwacznej, przypominająca znane wszystkim filmowe uniwersum Transformers.  Fabuła koncentruje się na tytułowej rodzinie i zaczyna w chwili, gdy najstarsza córka Katie, dostaje się do upragnionej szkoły filmowej.

Dziewczyna pragnąca jak najszybciej opuścić dom rodzinny, musi nieco zmienić plany. Jej tata ma bowiem pomysł na zjednoczenie rodziny i zrobienie sobie wspólnej wycieczki na uczelnię. Problem w tym, że w czasie ich podroży, dochodzi do buntu najróżniejszych urządzeń, które pragną zdominować świat.

Joker – premiera 30 kwietnia

Joker to nowa produkcja, której bazą są komiksy DC Comisc i postać najbardziej znanego przestępcy zwanego Jokerem. Opowieść skupia się na niedocenionym komiku, który pragnie zrobić wielką karierę i być w życiu kimś ważnym. Niestety Arthur Flec, wyśmiany, pobity i upodlony, wkrótce staje się zupełnie kimś innym, psychopatycznym mordercą. 

Niewinny – premiera 30 kwietnia 2021 roku

Najważniejsze premiery nadchodzącego tygodnia kończymy także serialem Niewinny, czyli ekranizacją kolejnej powieści Harlana Cobena. Nowa produkcja zrealizowana została przez Hiszpanów.

Bohaterem serialu jest mężczyzna o imieniu Mat, który przypadkowo, próbując rozdzielić bijących, zabija człowieka. Po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Zamierza rozpocząć nowe życia wraz ze swoją ciężarną żoną. Problem w tym, że jeden telefon ponownie odmienia jego życie. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Pokaż wszystkie recenzje