reklama

Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 20 do 27 czerwca

Data: 2021-06-20 11:00:01 Autor: adudek

Serdecznie zapraszamy na prezentacje wybranych premier filmowych i serialowych platformy Netflix na nadchodzący tydzień.

Obrazek w treści

  • W dniach od 20-27 czerwca na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy znalazło się tym razem dużo seriali.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 13 do 20 czerwca.

Kolejny tydzień premier na Netfliksie przyniesie debiut głównie produkcji serialowych. Zadebiutują nowości serialowe, ale i kontynuacje. Nie zabraknie także filmów, szczególnie romantycznych. Sprawdźcie także co można zobaczyć w tym tygodniu w kinach. 

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 20 do 27 czerwca 2021

Zombieland: Kulki w łeb – premiera 21 czerwca 2021 roku

Zaczynamy od komediowego horroru, produkcji będącej sequelem filmu z roku 2009, przenoszącej widzów w post-apokaliptyczną rzeczywistość wypełnioną zombie. Śledzimy losy czwórki ludzi, zajmujących się zwalczaniem nieumarłych. 

Malena – premiera 22 czerwca 2021 roku

Włosko-amerykański dramat, mający na swoim koncie nagrody i nominacje filmowe. Opowieść przenosi nad do roku 1941 i skupia się na dwunastolatku śmiertelnie zakochanym w pięknej dorosłej kobiecie o imieniu Malena. Chłopak będzie zmuszony zmierzyć się z przykrą rzeczywistością, gdy miejscowi zaczną plotkować na jej temat.

Zatańcz ze mną – premiera 22 czerwca 2021 roku

Tym razem komedia romantyczna w muzycznym stylu, opowieść skupiona na prawniku, który pewnego dnia postanawia zapisać się na kurs tańca. Impuls, który nim kieruje, jest początkiem pasji, jaką w sobie odkrywa, zmieniając do tej pory monotonne życie. 

A miało być tak pięknie – premiera 23 czerwca 2021 roku

Kolejna komedia romantyczna, której bohaterką jest stand-uperka Andrea Singer, skupiona bezgranicznie na swojej karierze. Sytuacja zmienia się, gdy w jej życiu pojawia się mężczyzna, który wydaje się być idealny. 

Dom kwiatów - Film – premiera 23 czerwca 2021 roku

Komediodramat inspirowany serialem o takim samym tytule – Dom kwiatów. Historia skupia się na znanym z serialu rodzeństwie, które zamierza włamać się do ich rodzinnego domu. Ich celem jest kradzież ukrytego tam, bardzo cennego skarbu. 

Jiva! (sezon 1) – premiera 24 czerwca 2021 roku

Serial produkcji południowoafrykańskiej, będący dramatem społecznym, którego bohaterką jest utalentowana tancerka uliczna. Dziewczyna musi pokonać samą siebie, swoje obawy, ale i sprzeciw rodziców, by realizować własne marzenia. 

Nagi reżyser (sezon 2) – premiera 24 czerwca 2021 roku

Serialowa historia bazująca na literaturze, przenosząca nas w lata 80-te ubiegłego wieku, do Japonii, w której to właśnie wybucha rewolucja społeczna. Jej prekursorem jest przedsiębiorca, rewolucjonista w swojej branży, Toru Muranishi. 

Godzilla Singular point (sezon 1) – premiera 24 czerwca 2021 roku

Emocjonujące anime w konwencji science – fiction, produkcji japońskiej. Historia skupia się na chłopaku wychowującym się wśród maszyn oraz innych osobach, które połączyła pewna tajemnicza melodia. Wkrótce wszyscy będą musieli zmierzyć się z niewyobrażalną siłą zagrażającą ludzkości. 

Sex/Life (sezon 1) – premiera 25 czerwca 2021 roku

Kolejny serial w tygodniowym zestawieniu Netfliksa, będący zmysłową i romantyczną opowieścią. Historia opowiada o kobiecie o ustatkowanym życiu. Jej teraźniejszość zderzy się z przeszłością, gdy pojawia się jej były kochanek. 

The A list (sezon 2) – premiera 25 czerwca 2021 roku

Trzymająca w napięciu serialowa opowieść o zjawiskach nadprzyrodzonych, skupiająca się na nastolatkach przebywających na letnim obozie na pewnej oddalonej wyspie. Oprócz letnich romansów, kłótni, rywalizacji i zwykłej obozowej codzienności, na wyspie zmierzą się także z mroczną tajemnicą. 

Ray (sezon1) – premiera 25 czerwca 2021 roku

Psychologiczny thriller produkcji indyjskiej, kolejna produkcja oparta na literaturze, przedstawiająca cztery różne opowiadania pisarza Satyajita Raya. Znajdziemy w nim satyrę, dramat, a także dreszczowiec.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje