Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 30 maja do 6 czerwca

Data: 2021-05-30 11:04:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Po raz kolejny mamy przyjemność przedstawić Wam premiery Netfliksa na najbliższy tydzień. Przybliżamy najciekawsze filmowe i serialowe propozycje.

Obrazek w treści

  • Od 30 maja do 6 czerwca na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • Tym razem wśród nowości sporo trzymających w napięciu filmów fabularnych.
  • Koniecznie sprawdźcie także premiery platformy w dniach od 23 do 30 maja.

Zbliża się kolejny tydzień, który na platformie Netflix przyniesie sporo nowości, zarówno serialowych, jak i filmowych. Pojawią się dramaty, trzymające w napięciu filmy akcji, ale także serialowe nowości i powroty. Zachęcamy także do sprawdzenia, co w swoim repertuarze w nadchodzących tygodniach oferują kina.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 30 maja do 6 czerwca 2021

Legion samobójców: the Suicide Squad – premiera 1 czerwca 2021 roku

Kino akcji w konwencji science-fiction w uniwersum DC Comisc, opowiadające o grupie złoczyńców. Tajna agentka składa owej groźnej grupie pewną propozycję. W zamian za wolność, którą mają odzyskać, muszą tylko zapobiec zagładzie. 

Oczy szeroko zamknięte – premiera 1 czerwca 2021 roku

Kultowy już, zmysłowy dramat erotyczny, w reżyserii Stanleya Kubricka opowiadający o małżeńskiej parze, której kłótnia o wierność, przeradza się w podróż z cielesnymi uciechami. Po kłótni z żoną, mąż opuszcza dom, by oddawać się seksualnym rozkoszom z przypadkowymi kobietami.

 

Policja i rasizm – premiera 1 czerwca 2021 roku

Tym razem dramat kryminalny, którego głównym tematem jest problematyka rasizmu. Bohaterką filmu jest policjantka, która pewnego dnia staje się przypadkowym świadkiem egzekucji. Skorumpowani policjanci dokonują ją na czarnoskórym dilerze narkotyków. Kobieta nagrywa zdarzenie na wideorejestratorze, narażając się tym samym na wielkie niebezpieczeństwo. 

Karnawał – premiera 2 czerwca 2021 roku

Brazylijska komedia musicalowa, której akcja rozgrywa się podczas znanego karnawału. Właśnie wtedy porzucona królowa internetu zabiera swoje przyjaciółki na wycieczkowe szaleństwo. Zwariowane wakacje są dla niej okazją na świeże spojrzenie na swoje życie, uzależnione od lajków i ludzi obserwujących ją w mediach społecznościowych.

Odnajdę Cię – premiera 2 czerwca 2021 roku

Odnajdę Cię to kolejna polska produkcja, która debiutuje na Netfliksie. Tym razem to trzymający w napięciu dramat sensacyjny, którego bohaterką jest policjantka Lena. Gdy jej córka, jedyne dziecko, zostaje porwana, zrobi wszystko, by ją uratować. Ma na to jedynie 24 godziny.

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie – premiera 3 czerwca 2021 roku 

Dwie części filmu animowanego, opartego na niezwykle popularnym japońskim anime o tytule Czarodziejka z księżyca. Historia czarodziejek, które walczę z niesprawiedliwością i przeciwnikami, którzy stają na ich drodze. Część pierwsza i druga debiutuje tego samego dnia. 

Dancing Queens – premiera 3 czerwca 2021 roku

Dancing Quens to szwedzki komediodramat o marzeniach i ich nietypowym spełnianiu. Historia młodej dziewczyny pragnącej występować na scenie. Pracując jako sprzątaczka w podrzędnym klubie drag, pewnego dnia jej talent zostaje zauważony. Wielki potencjał dostrzega w niej miejscowy, niezwykle ambitny choreograf. 

Trzy metry nad niebem (sezon2) – premiera 3 czerwca 2021 roku

Drugi sezon włoskiego serialu, który luźno bazuje na książce Federico Moccii pod tytułem Trzy metry nad niebem. Historia dwójki nastolatków, spędzających wakacje na włoskim wybrzeżu Adriatyku i ich wielkiej miłości. Zachęcamy także do lektury recenzji pierwszego sezonu serialu.

Łasuch (sezon1) – premiera 4 czerwca 2021 roku

Kolejna serialowa opowieść, tym razem oparta na serii komików DC, postapokaliptyczna historia o niezwykłym chłopcu – jelonku, zwanym Łasuch. Dzieciak będący w połowie chłopcem, w połowie jeleniem, wraz ze swoim opiekunem, rusza w wyjątkową podróż. 

Xtremo - premiera 4 czerwca2021

Na koniec proponujemy zrealizowany w niezwykle szybkim tempie film akcji, w konwencji thrillera, którego bohaterem jest emerytowany zabójca. Mężczyzna dokonuje zemsty na jego przyrodnim bracie, który zniszczył jego życie. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje