"Czerwona królowa": Regina ciężko pracuje, ale praca przynosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 4 i 5 odc Czerwona królowa?

Data: 2020-09-29 14:48:32 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Czerwona królowa to nowy serial emitowany na antenie TVP 2, prezentujący historię przepięknej modeli, którą tragiczne losy skierowały ku sercu Związku Sowieckiemu. Co czeka fanów w odcinkach 4 i 5 odc Czerwona królowa?

Obrazek w treści 

Czerwona królowa to nowy, rosyjski serial prezentujący historię słynnej modelki Zoji Kolesnikowej, znanej powszechnie jako "Sowiecka Sophia Loren".

Czerwona królowa – opis 4 odc

Co wydarzy się w 4 odcinku Czerwona królowa? W Moskwie panuje wielkie podekscytowanie, ponieważ na miejscu pojawia się znany projektant mody Christian Dior, przybywający do Rosji wprost z pokazu, który zorganizował w Paryżu. W tym czasie Regina stara się zapamiętać i przygotować do spotkania z Lwem Barskim.

Znany i niezwykle utalentowany artysta to nie tylko dobry rozmówca, ale także człowiek dysponujący rozległymi znajomościami.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal i Narin są w coraz większym konflikcie! Co wydarzy się w 265 i 266 odc Przysięga?

Pobudzona wcześniejszą propozycją Arałowej, decyduje się że zawładnie całkowicie sercem Barskiego. Nie ma to jednak celów miłosnych, lecz ma to być początek szeregu działań, dzięki której Kolesnikowa zapewni sobie szansę na lepszą przyszłość. Tę chciałaby zrealizować poprzez otwarcie własnego Domu Mody.

Aby to osiągnąć zmienia swoją dotychczasową fryzurę, nastawienie do życia, znajduje nową pracę, ubrania oraz nawiązuje dodatkowe spotkania, które mają pozwolić jej zrealizować nowe marzenie. To wszystko pokrzyżuje jednak przeznaczenie....

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 1 lipca na antenie TVP 2 od godziny 21:35.

Czytaj także: Seryjny morderca, tajne służby i wielkie pieniądze. „Usta mordercy" Artura Kawki i Moniki Wysockiej

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Czerwona królowa – opis 5 odc

Co stanie się w 5 odc Czerwona królowa? Zoja odwiedza Wierę Arałową, gdzie ma przyjemność poznać Lilje Brik. Na miejscu ma okazję pozyskać kilka rad Majakowskiego, przekazującego Reginie wskazówki dotyczące tego co powinna zrobić i jak powinna działać, aby skutecznie rozkochać w sobie Barskiego.

Młoda kobieta uważnie uczy się wszystkiego, krok po kroku dokonując postępów.

Czytaj także: Noteka 2020, czyli Redaktor Tomaszewski powraca w wielkim stylu! „Złota Kaczka" Konrada T. Lewandowskiego

Regina coraz lepiej radzi sobie na wybiegu, dysponuje lepszymi umiejętnościami prezentowania się i ubrań. Cały proces jest niezwykle ciężki, jednakże wkrótce dochodzi do pierwszego, spektakularnego zwycięstwa na nowej drodze życia bohaterki!

Więcej informacji o serialu Czerwona królowa znajdziecie także w naszym osobnym artykule o produkcji.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 5 lipca na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Politycy nie zgadzają się na ekranizację powieści Problem trzech ciał

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć za darmo odcinek 4 i 5?

Cały serial w chwili obecnej można zupełnie za darmo zobaczyć za pośrednictwem kanału wytwórni na You Tube, gdzie wszystkie epizody są dostępne do obejrzenia za darmo. Jest tutaj jednak haczyk. Otóż seria dostępna jest w tej formie tylko i wyłącznie z języku rosyjskim, przy czym dostępne są do włączenia angielskie napisy.

Jeżeli nie posługujemy się biegle językiem rosyjskim (lub angielski jeżeli napisy nam nie przeszkadzają), musimy zaczekać na emisję kolejnych odcinków na antenie telewizyjnej, po czym poszczególne odcinki są dostępne za darmo do zobaczenia na platformie Telewizji Polskiej - vod.tvp.pl

Czerwona królowa – książka

Serial Czerwona królowa stanowi autorską opowieść bazującą na realnych wydarzeniach, ujmując całość w serialową formę i efektowny obraz ówczesnej, skomunizowanej Rosji.

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Top modelka.

Książkę Top modelka kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje