"Czerwona królowa" – ostatni odcinek. Co się wydarzy? 

Data: 2020-11-24 14:29:42 Autor: tadas

Czerwona królowa to wciągający serial na antenie kanału TVP 2, prezentujący atrakcyjną, oryginalną historię o przepięknej modelce, będącej niegdyś jedną ze światowych gwiazd całego Związku Sowieckiemu. Jak poradziła sobie z trudnym dzieciństwem i niezwykłą pracą na wybiegu? Co czeka fanów w ostatnim odcinku 12 odc Czerwona królowa?

Obrazek w treści 

Czerwona królowa to nowy, rosyjski serial prezentujący historię znanej, pięknej modelki Zoji Kolesnikowej, znanej także jako "Sowiecka Sophia Loren".

Czerwona królowa – opis 12 odc

Co wydarzy się w 12 odcinku Czerwona królowa? Regina udaje się z Wołodią do Leningradu, gdzie chce osiąść oraz spełnić swoje marzenia. Kobieta potrzebuje oczywiście nieco czasu, aby ułożyć sobie upragnione życie i przyszłość.

Niestety nawet w tym miejscu jest w stanie doskonale radzić sobie w swojej pracy. Wybieg, zdjęcia z aparatów fotografów, czy obecność na  okładkach magazynów to już zamknięta przed Zoją przeszłość.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Życie Uli wali jej się na głowę! Co wydarzy się w 37 i 38 odc BrzydUla 2?

"Sowiecka Sophia Loren" wciąż jest bardzo młodą i atrakcyjną dziewczyną, próbującą delektować się nowym, rodzinnym życiem. W dalszym ciągu nie doczekała się obecności dziecka, co mocno siedzi jej w głębi serca....

Czerwona królowa – kiedy ostatni odcinek?

Gdzie można zobaczyć 12 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal wciąż nie może się pogodzić ze sobą... Co wydarzy się w 304 i 305 odc Przysięga?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Czerwona królowa – 2 sezon?

Na ten moment nikt nie planuje drugiego sezonu serialu, a w zasadzie jego sequela czy też innej propozycji, która powiązała byłaby z Czerwoną królową. Ze względu na fabułą nie możliwe by było bezpośrednie kontynuowanie cyklu w dotychczasowy sposób z dotychczasowymi aktorami. Stacja odpowiedzialna za projekt z czasem przeszła do kolejnych projektów.

Czytaj także: Już wkrótce na ekranach kolejne ekranizacje powieści Stephena Kinga

Więcej informacji o serialu Czerwona królowa znajdziecie także w naszym osobnym artykule o produkcji.

Czerwona królowa – powtórki

Serię zobaczyć możemy za darmo po polsku za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl, po angielsku serial dostępny jest za pośrednictwem platformy Amazon Prime Video. Na ten moment Telewizja Polska nie zapowiedziała czy i kiedy planuje kolejną emisję serialu, który trzeba przyznać, że cieszył się sporą popularnością.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Czas na wyprawę do Leningradu! Co wydarzy się w 11 i 12 odc Czerwona królowa?

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć za darmo odcinek 11 i 12?

Serial w chwili obecnej można zupełnie za darmo zobaczyć za pośrednictwem kanału wytwórni na YouTube, gdzie wszystkie epizody są dostępne do obejrzenia za darmo. Jest tutaj jednak haczyk. Otóż seria dostępna jest w tej formie tylko i wyłącznie z języku rosyjskim, przy czym dostępne są do angielskie napisy.

Jeżeli nie posługujemy się biegle językiem rosyjskim (lub angielski jeżeli napisy nam nie przeszkadzają), musimy zaczekać na emisję kolejnych odcinków na antenie telewizyjnej, po czym wszystkie odcinki są dostępne za darmo do zobaczenia na platformie Telewizji Polskiej - vod.tvp.pl

Czerwona królowa – książka

Serial Czerwona królowa stanowi autorską opowieść bazującą na realnych wydarzeniach, ujmując całość w serialową formę i efektowny obraz ówczesnej, komunistycznej Rosji.

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Top modelka.

Książkę Top modelka kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.