Daniel Radcliffe i inni aktorzy ponownie współpracują nad "Harrym Potterem"

Data: 2020-05-05 17:37:06 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Chyba żaden z fanów przygód pewnego angielskiego czarodzieja nie spodziewał się dziś otrzymać taką niespodziankę – aktorzy i celebryci połączyli siły, by sprawić czytelnikom niezwykły prezent.

Obrazek w treści fot.: TVN / Warner Bros

Nikt nie spodziewał się, że w pierwszym tygodniu maja fani Harry’ego Pottera otrzymają taką niespodziankę. Aktorzy znani z filmowych przygód młodego czarodzieja zapowiedzieli bowiem, że ponownie połączą siły we wspólnym projekcie związanym z książkami Rowling. O co chodzi tym razem?

Czytaj także: Nowy film o Harrym Potterze? Nie w najbliższym czasie

Jak dowiadujemy się ze strony WizardingWorld.com, oficjalnej strony serii Harry Potter, z powodu kwarantanny i pandemii wirusa, aktorzy i celebryci wspólnie rozpoczęli akcję, w ramach której… będą czytać kolejne rozdziały książki Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Filmy z nagraniami nietypowych lektorów słuchowiska publikowane będą za darmo na stronie www w języku angielskim.

Ważne jest jednak, kto wystąpi w projekcie. Fani serii będą mieli szanse ponownie zobaczyć znane z młodzieżowych filmów twarze – w tym samego Daniela Radcliffe’a, odtwórcę głównej roli w serii. Oprócz nich zobaczymy także Eddiego Redmayne’a, Claudię Kim oraz Nomę Dumezwenii, a także Stephena Fry’a, Davida Beckhama oraz Dakotę Fanning.

Kolejne rozdziały publikowane będą co tydzień na stronie www oraz w specjalnej playliście na Spotify. Pierwszy rozdział, który odczytuje Daniel Radcliffe, można odsłuchać już dziś!

Ostatnią książkę z serii - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Harry Potter i kamień filozoficzny
J.K. Rowling (Robert Galbraith)66
Okładka książki - Harry Potter i kamień filozoficzny

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęctwa wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy - podobnie jak ich rozpieszczony syn Dudley - traktowali...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy