Depp kontra Heard: proces dekady - dwuodcinkowy dokument zadebiutował na HBO Max

Data: 2023-02-23 10:15:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Burzliwy związek i równie burzliwa i głośna sprawa rozwodowa, która została ujawniona w serialu dokumentalnym dostępnym na HBO Max, ma swoją kontynuację w kolejnym takim miniserialu i dokumencie, który tym razem pokazując sądową batalię obu stron. 

Obrazek w treści Depp kontra Heard: proces dekady - dwuodcinkowy dokument zadebiutował na HBO Max [jpg] Zdjęcie: HBO Max

Miniserialowa opowieść nosi tytuł Depp kontra Heard: proces dekady, i jest kolejnym takim dokumentem po Johnny Depp konta Amber Heard przedstawiającym zakulisową sądową batalię, którą świat mógł śledzić dzięki dostępowi do prawnego zespołu aktora. 

Depp kontra Heard: proces dekady – opis serialu

Serial dokumentalny Depp kontra Heard: proces dekady to w przeciwieństwie do poprzedniej produkcji zapis kolejnej rozprawy dotyczącej znanego aktora Hollywood, Johnny'ego Deppa, burzliwego rozwodu z Heard, który skończył się zniesławieniem. 

 Czytaj również: The Walking Dead - wszystkie sezony zombie horroru do obejrzenia na HBO Max

Po przegranym procesie w Londynie, w kolejnym dokumencie widzimy walkę aktora o jego dobre imię. Dzięki zapisom i dostępowi do prawników Deppa, widzowie mogą śledzić krok po kroku jego batalię o oczyszczenie się z wszystkich ciążących na nim zarzutów. Podczas dwuodcinkowego dokumentu śledzimy zakulisowe działania prawników na sali sądowej, podczas rozprawy, dokumentując relacje obu stron. 

Depp kontra Heard: proces dekady - obsada serialu i twórcy

Depp kontra Heard: proces dekady to serial dokumentalny, więc bazujący na historii prawdziwej, na sądowej batalii o zniesławienie, której głównym bohaterem jest aktor Johnny Depp i jego była już żona Amber Heard. To oni oraz prawnicy są osobami jakie odrywają ważna rolę w tym dwuodcinkowym dokumencie.

        Czytaj również: Johnny Depp konta Amber Heard na HBO Max - miniserial dokumentalny śledzący kulisy małżeństwa i rozwodu Deppa i Heard

Depp kontra Heard: proces dekady – kiedy premiera dokumentu?

Opisywany serial Depp kontra Heard: proces dekady która ma swoją premierę na platformie HBO Max. Tam też możemy oglądać poprzedni dokument traktujący o tej samej sprawie rozwodowej. Premiera dokumentu dziś, czyli od 23 lutego 2023 roku. Serial można oglądać na platformie HBO Max w jednym sezonie, w 2 odcinkach. 

    Czytaj również: Premiery HBO w lutym 2023. Nowe filmy i seriale na HBO Max

Depp kontra Heard: proces dekady – opinie o serialu

Depp kontra Heard: proces dekady to serial, który może spodobać się przede wszystkim miłośnikom produkcji dokumentalnych, szczególnie tych dotyczących życia gwiazd i celebrytów. 

Czytaj także: Cormoran Strike: Niespokojna krew - co się wydarzy w 3 oraz 4 odcinku serialu dostępnego na HBO Max?

Przypadnie do gustu zapewne tym z widzów HBO Max, którzy oglądali poprzednią produkcję, a także śledzą życie i poczynania jednego z najbardziej znanych aktorów Hollywood. 

Depp kontra Heard: proces dekady – książki

Serial Depp kontra Heard: proces dekady to produkcja powstała na bazie prawdziwych wydarzeń, śledząca sprawę rozwodową, zakończoną zniesławieniem. Serial nie powstał jednak na bazie książki. Istnieje jednak kilka książek, opowiadającym o tym aktorze. Jedną z nich jest książka o tytule Johnny Depp. Osobisty album Johnny'ego Deppa, której autorem jest Suzanne Lander.

Książkę "Johnny Depp. Osobisty album Johnny'ego Deppa" wydawnictwa Buchmann kupić można w popularnych księgarniach poniżej:

  Tagi: seriale, dokumentalne, HBO Max,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje