Disney ruszył ze sprzedażą… kalendarza adwentowego! Kosztuje ponad 100 zł i już jest bestsellerem

Data: 2019-08-15 19:51:28 Autor: pobarski
News - Disney ruszył ze sprzedażą… kalendarza adwentowego! Kosztuje ponad 100 zł i już jest bestsellerem

Bajki Disneya są jednymi za najbardziej rozpoznawalnych i popularnych bajek na całym świecie. Nikt nie spodziewał się jednak, że wydawcy popularnych przygód Myszki Miki zdecydują się na publikację kalendarza adwentowego… w sierpniu!

Chociaż kiedyś kalendarze adwentowe skierowane były głównie dla dzieci i zawierały słodkie upominki, od niedawna także i wielkie marki tworzą własne alternatywne kalendarze. Teraz w przedsprzedaży pojawił się kalendarz adwentowy z… Disneyem!

Czytaj także: Powstaje nowa ekranizacja „O czym szumią wierzby"!

Za publikację kalendarza odpowiedzialne jest brytyjskie wydawnictwo IglooBooks, posiadające licencje do bajek Disneya. To właśnie znane czytelnikom popularne opowiadania wylądują w wyjątkowym kalendarzu dla fanów opowieści Disneya.

Kalendarz adwentowy Disney

Kalendarz Disneya zawierać będzie 24 znane historie, takie jak opowieści o słoniu Dumbo, Księga Dżungli, Zaplątani, 101 Dalmatyńczyków czy Bambi. Co więcej, każda z historii wydana zostanie w formie osobnej książeczki, a wszystko to zapakowane zostanie w odpowiednie przegródki zgodnie z przypisaną wcześniej datą.

Choć do świąt pozostało naprawdę sporo czasu, to już teraz zamawiać można kalendarz w przedsprzedaży. I co ciekawe, faktycznie wiele osób się na niego skusiło, gdyż jest on już w TOP 10 sprzedaży księgarni Amazon oraz na numerze 1 w dziale sprzedaży książek dziecięcych Amazonu.

Czytaj także: Świat Książki otwiera księgarnie tylko dla dzieci!

Za ten nietypowy kalendarz trzeba będzie zapłacić 29,99 dolarów, czyli około 120 złotych. Obecnie w przedsprzedaży można jednak nabyć go z 9 dolarowym rabatem.

Jest to z pewnością gratka dla fanów opowieści Disneya. Niestety, jeśli chcielibyście odliczać nim czas już od sierpnia, mamy smutną wiadomość – wydawca roześle czytelnikom kalendarze dopiero w październiku.

A Wy? Myślicie już o… Bożym Narodzeniu?

Fot. materiały IglooBooks / amazon.com

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Bo trzeba żyć. Apolonia
Ewa Szymańska
Bo trzeba żyć. Apolonia
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Oczy wilka
Alicja Sinicka
Oczy wilka
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Pokaż wszystkie recenzje