Doskonała historia - chwytający miniserial romantyczny z premierą na Netflix

Data: 2023-07-28 09:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix wśród dzisiejszych nowości na swojej platformie, ma do zaoferowania kolejną opowieść z gatunku komedii romantycznej, ale i czerpiącej nieco z komediodramatu. Hiszpański serial jest kolejnym dziełem Netfliksa bazującym na książce. 

Álvaro Mel jako David i Anna Castillo jako Margot w serialu "Doskonała historia" Netflix. Zdjęcie: Felipe Hernandez/Netflix

A nosi on tytuł Doskonała historia, i jak wspominaliśmy jest produkcją hiszpańską, miniserialem powstałam na książce pod tym samym tytułem. Co o nim wiemy? Czy warto go obejrzeć? O czym dokładnie opowiada? 

Doskonała historia – opis

Serial Doskonała historia to hiszpańska produkcja łącząca komediodramat z opowieścią romantyczną. Jest to serial bazujący na książce, której bohaterką jest młoda kobieta, imieniem Margot. Pewnego dnia, ta dziedziczka hotelowego imperium ucieka sprzed ołtarza. Czuje się bardzo zagubiona i niepewna. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 22 do 29 lipca 2023 roku

Okazuje się, że spokój i stabilizację może zapewnić jej David, młody mężczyzna pochodzący z zupełnie innego świata, nieco roztrzepany, ale niezwykle uroczy facet pracujący na trzech etatach. Wkrótce uświadomią sobie, że tylko razem mogą odnaleźć miłość. 

Doskonała historia – obsada 

W produkcji Doskonała historia, w rolach głównych: Anna Castillo jako Margot oraz Álvaro Mel jako David. W pozostałych rolach: Carl Briedis, Celia Sastre, Esteban Balbi, Sergio Pozo, Ingrid García Jonsson, Joseph Ewonde, Lourdes Hernández, Kousteri Magda, Ana Belén, Elena Irureta.

Czytaj również: Doskonała historia, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest Chloé Wallace.

Doskonała historia - kiedy premiera? 

Premiera serialu Doskonała historia, oryginalnej produkcji od platformy Netflix miała miejsce na owym streamingu dziś.  Premiera przewidziana została na 28 lipca 2023 roku.

Doskonała historia – opinie 

Serial Doskonała historia spodoba się przede wszystkim zwolennikom produkcji o tematyce romantycznej. Znajdą w niej także coś dla siebie zwolennicy filmów komediowych, ale i romansów. Dla siebie znajdą także coś zwolennicy ekranizacji książkowych, i twórczości Elisabet Benavent.

Czytaj także: Szczęście dla początkujących już na Netflix - pełna przygód i miłości opowieść o pewnym survivalowym kursie

Więcej na temat filmów i seriali znajdzie w dziale filmy i seriale.

Doskonała historia – książka

Serial Doskonała historia to produkcja romantyczna, ale i komediodramat, bazująca na powieści Elisabet Benavent o oryginalnym tytule „Un cuento perfecto”. W zamian polecamy zatem inną książkę tej samej pisarki, której tytuł brzmi Wszystko o Valerii, a autorem jest Elisabet Benavent

Książkę "Wszystko o Valerii" wydawnictwa Illuminatio można kupić taniej:

Tagi: netflix, seriale, dramaty, komedie, romanse, komedie romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje