reklama

"Duchy moich byłych" – najważniejsze informacje o filmie

Data: 2020-05-09 19:01:39 Autor: pobarski

Duchy moich byłych to pochodząca z 2009 roku romantyczna amerykańska produkcja. O czym jest ta komedia?

Obrazek w treści Fot. x-news.pl / TVN / Warner Bros / mat. promo

Duchy moich byłych to pochodząca z 2009 roku produkcja w reżyserii Marka Watersa. W maju 2020 produkcja wyemitowana została przez TVN w ramach weekendowego wieczornego pasma. O czym jest film?

Duchy moich byłych – opis

O czym jest film Duchy moich byłych? Produkcja przedstawia losy Connora – zawadiakę i łamacza kobiecych serc. Mężczyzna ceni sobie luźne relacje z kobietami i niezobowiązujący seks, nie myśląc nawet o możliwości stworzenia długotrwałej relacji, o co żal do mężczyzny mają wykorzystane przez niego kobiety.

Czytaj także: Zaginiona dziewczyna – o czym jest film? Czy warto obejrzeć?

Wayne, młodszy brat Connora, jest jednak jego przeciwieństwem i planuje ślub z narzeczoną, z którą pragnie spędzić resztę swojego życia. Od dawna wyczekiwana uroczystość jest czasem wspólnej zabawy i radości, jednak czy dla wszystkich?

W czasie uroczystości Connor zostaje nawiedzony przez duchy. Duchy swoich byłych dziewczyn, wiodących teraz wspaniałe życie. Przewodniczką po świecie dawnych relacji będzie zaś Jenny – jego pierwsza prawdziwa miłość. Czy Connor będzie w stanie zauważyć, co stracił?

Duchy moich byłych – aktorzy

W produkcji Watersa wystąpiło wiele znanych gwiazd amerykańskiego kina. W roli głównej wystąpił Matthew McConaughey, który wcielił się w postać Connora Meada.

Czytaj także: Do sieci trafiły nieznane zdjęcia z planu "Igrzysk Śmierci"!

Oprócz niego na ekranach zobaczyć można także Jennifer Garner, Michaela Douglasa i Emmę Stone.

Duchy moich byłych  – gdzie zobaczyć

Film Duchy moich byłych zobaczyć można na kanale TVN 7 o godzinie 21:30 w piątek, 20 listopada 2020 r.

Duchy moich byłych  – książka

Za scenariusz filmu odpowiadają Scott Moore oraz Jon Lucas. Film jest oryginalną produkcją wytwórni Jon Shestack Productions, New Line Cinema oraz Panther i nie został stworzony na podstawie książki.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.