Dyplomatka - czy doczekamy się kontynuacji serialu Netflix w drugim sezonie?

Data: 2023-04-22 11:16:22 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dwa dni temu na Netflix swoją premierę miał nowy serial, łączący dramat polityczny z thrillerem. Produkcja tak szybko przypadła do gustu widzom, że znalazła się w topowej dziesiątce platformy. Serial zbiera także świetne recenzje. 

Obrazek w treści Dyplomatka - czy doczekamy się kontynuacji serialu Netflix w drugim sezonie?  [jpg]fot. Alex Bailey/Netflix

Czy zatem jest szansa, że Dyplomatka, bo taki tytuł nosi owa produkcja będzie miała swoją kontynuację. Czy Netflix zamówi realizację sezonu drugiego? A może serial podzieli losy chętnie oglądanych, a jednak skasowanych przez Netflix seriali? Co na ten temat wiemy? 

Dyplomatka – o czym opowiada serial?

Serial Dyplomatka to produkcja amerykańsko-brytyjska, która zabiera widza w podróż do świata polityki i władzy. Jest to współcześnie rozgrywający się dramat polityczny w konwencji thrillera, którego bohaterką jest Kate Wyler, dyplomatka karierowiczka, która zostaje pewnego dnia ambasadorką USA w Wielkiej Brytanii. 

Czytaj także: Dyplomatka - dziś na Netflix premiera serialu o dyplomatce karierowiczce na stanowisku na jakie się nie nadaje?

I choć jako negocjator sprawdza się idealnie, w nowej roli radzi sobie raczej kiepsko. Na drodze staje bowiem wiele problemów, w tym jedna wojna, która właśnie wisi na włosku oraz druga, która właśnie trwa. Międzynarodowy kryzys stawia przez Kate trudne zadanie. Musi zawierać trafne sojusze, poradzić sobie z byciem w centrum wydarzeń, a także próbować ratować swoje małżeństwo z dyplomatą i gwiazdą polityki, Halem Wylerem.

Dyplomatka – 2 sezon czy będzie? 

Serial Dyplomatka to produkcja, która choć jest dostępna na platformie Netflix dosłownie od dwóch dni, już zaskarbiła sobie sporo fanów. Serial znalazł się w TOP 10 Netflix, zbiera także sporo bardzo pozytywnych recenzji. Pojawia się zatem pytanie, czy Netflix zdecyduje się na jego kontynuację i zamówienie drugiego sezonu? 

Czytaj także: Dyplomatka, informacje o serialu - opis

Netflix właśnie zamówił kolejny sezon serialu Dyplomatka. Możliwe, że nowe odcinki ukażą się na platformie streamingowej jeszcze w 2024 roku. Produkcja zebrała wiele pozytywnych opinii i była chętnie oglądana przez subskrybentów serwisu. 

Dyplomatka – sezon 2 – kiedy premiera? 

Na dzień dzisiejszy nie można mówić o nawet wstępnej dacie premiery serialu Dyplomatka w sezonie drugim. Nie można, bo nawet nie mamy pewności, czy Netflix, który słynie z kasowania swoich seriali, jeszcze nie potwierdził chęci jego kontynuacji. 

Czytaj także: Jeszcze jeden raz - komediodramat o czterdziestoletniej Amandzie w pętli czasowej już na Netflix

Jeśli Dyplomatka: sezon 2 miałaby się pojawić jednak na Netfliksie, to najbardziej prawdopodobnym czasem kiedy moglibyśmy go zobaczyć na wspomnianej platformie jest koniec 2024 roku, a może nawet dopiero rok 2025. Na razie trzeba czekać na decyzję Netfliksa. 

Tagi: seriale netflix, seriale, dramaty, polityczne, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje