reklama

Dzień Matki - pierwszy polski thriller akcji zadebiutował właśnie na Netflix

Data: 2023-05-24 09:03:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix stawia na polskie produkcje, i zaskakuje pierwszym pełnym akcji tytułem na swojej platformie. W trzymającym w napięciu thrillerze zobaczymy Agnieszkę Grochowską jako agentkę Ninę w morderczej walce o ratowanie porwanego syna. 

Agnieszka Grochowska jako agentka Nina w filmu "Dzień Matki" od Netflix.  

Film nosi tytuł Dzień Matki i jak już wiecie jest kolejnym polskim tytułem powiększającym bibliotekę platformy Netflix. Tym razem pełnym widowiskowych akcji, o miłości matki do syna, pełen emocji i brutalności. Co wiemy o nowym polskim filmie na Netfliksie? O czym dokładnie opowiada? Czy warto go obejrzeć? 

Dzień Matki – opis filmu

Film Dzień Matki to polski thriller akcji, którego bohaterką jest Nina, agentka NATO, działająca w ukrycia i zajmująca się zadaniami specjalnymi. Pewnego dnia będzie musiała wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, w tym także dotyczące zabijania, by ratować Maksa, syna porwanego przez gangsterów. 

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 20 do 26 maja 2023 roku

Będzie to dla niej ważne nie tylko z powodów osobistych i tego, że jest jego matką, ale także pozwoli jej ponownie poczuć smak życia, walki i adrenaliny. Tym sam dzięki temu będzie mogła powrócić do życia syna, którego dawno temu musiała porzucić. 

Dzień Matki – obsada 

W filmie Dzień Matki, produkcji polskiej w obsadzie znaleźli się znani polscy aktorzy. W głównej roli wspomniana już Agnieszka Grochowska jako Nina.: W pozostałych rolach: Dariusz Chojnacki, Adrian Delikta, Jowita Budnik, Ewa Rodart, Szymon Wróblewski, Anna Płociniczak, Konrad Eleryk, Arkadiusz Brykalski, Dariusz Chojnacki, Pawel Koslik, Pawel Janyst, Ewa Rodart, Sebastian Dela.

         Czytaj również: Dzień Matki, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Mateusz Rakowicz.

Dzień Matki – gdzie obejrzeć film?

Film Dzień Matki to produkcja, która została stworzona dla platformy Netflix, więc teraz dostępna właśnie na platformie Netflix. Debiut filmu miał miejsce dziś, czyli 24 maja 2023 roku. Tradycyjnie premiera nastąpiła w godzinach porannych. 

Czytaj również: Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie, film dokumentalny Netflix o przedwcześnie zmarłej aktorce

Dzień Matki – opinie o filmie

Film Dzień matki to tytuł, który może zainteresować przede wszystkim widzów, którzy lubią produkcje polskie, w znanej lub mniej znanej obsadzie. Spodoba się także widzom, którzy cenią sobie trzymające w napięciu thrillery. 

Czytaj również: Wierne przyjaciółki, holenderski trzymający w napięciu thriller debiutuje na Netfliksie

Przypadnie do gustu przede wszystkim zwolennikom filmów akcji, szczególnie zaciekawiając widzów, którzy jeszcze nie widzieli Agnieszki Grochowskiej w filmie pełnym momentów walki i akcji. Więcej informacji na temat świata filmu, serialu, produkcji kinowych i serwisów streamingowych znajdziecie w naszym dziale filmy i seriale zapowiedzi.

Dzień Matki – książka

Film Dzień Matki to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie posiada swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną książkę która nosi tytuł Panie z jeziora a jej autorem jest Kasia Magiera

Powieść "Panie z jeziora", wydawnictwa Melanż kupić można poniżej:

Tagi: netflix, filmy, thrillery, akcji, filmy polskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje