„Dzisiaj ¶pisz ze mn±” ze zwiastunem. Ekranizacja zmysłowego romansu z Maciejem Musiałem i Rom± G±siorowsk±

Data: 2023-02-01 22:47:58 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun polskiego filmu romantycznego, który będzie można oglądać na Netflixie. Produkcja skupi się na ognistym romansie między mężatką, a młodym mężczyzną. 

Obrazek w treści „Dzisiaj śpisz ze mną” ze zwiastunem. Ekranizacja zmysłowego romansu z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską [jpg]fot. fragment zwiastuna / Netflix

Dzisiaj śpisz ze mną to polska produkcja wyreżyserowana przez Roberta Wichrowskiego. Scenariusz na podstawie książki o tym samym tytule, napisała Anna Janyska. Ekranizacja powieści będzie miała swoją premierę 1 marca 2023 roku i wtedy właśnie pojawi się na Netflixie

Dzisiaj śpisz ze mną – opis i zwiastun nadchodzącej produkcji

Główną bohaterką filmu Dzisiaj śpisz ze mną jest Nina. Jej życie jest całkiem poukładane. Kobieta ma dobrą pracę, która daje jej satysfakcję. Wraz z kochającym mężem wychowują piękne córki. Z czasem jednak coś się psuje. Czar zakochania pryska i para zaczyna przeżywać kryzys.

Może zainteresować cię także...

W tym czasie, gdy małżeństwo Niny się sypie, kobieta spotyka w pracy Jana. Młody i przystojny stażysta od razu przykuwa jej uwagę. Tę dwójkę zaczynają łączyć głębsze uczucia. Nowo poznany mężczyzna sprawia, że Nina odkrywa w sobie dawną pasję i czuje się młodsza o kilkanaście lat. Przypomina sobie kim była, zanim stała się wzorową żoną i matką. 

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji:

Dzisiaj śpisz ze mną – w obsadzie wiele polskich gwiazd

Dzisiaj śpisz ze mną to produkcja w której wystąpi wiele polskich gwiazd ekranu. W roli przystojnego Janka znalazł się Maciej Musiał. Zadebiutował on na ekranie w 2007 roku, jednak sporą popularność przyniósł mu udział w biograficznym dramacie Mój biegun. Ostatnio mogliśmy go oglądać także w międzynarodowych produkcjach, między innymi w pierwszym sezonie Wiedźmina, czy serialu 1899.

W rolę Niny wcieliła się natomiast Roma Gąsiorowska. Aktorka wystąpiła w wielu kultowych polskich filmach i serialach, takich jak Futro, czy Sala samobójców. W 2021 roku mogliśmy ją oglądać w komedio-dramacie Amatorzy. Kobieta ma na swoim koncie również sporo ról w komediach romantycznych: Podatek od miłości, Listy do M., Listy do M. 2 oraz Całe szczęście

Dzisiaj śpisz ze mną – zmysłowy romans na podstawie książki

Film powstał na bazie książki Dzisiaj śpisz ze mną autorstwa Anny Szczypczyńskiej. Książka została wydana w 2018 roku przez wydawnictwo Filia.

W zeszłym roku autorka wydała także książkę Kilka upalnych nocy, która mocno skupiała się na miłości do siebie samego. Anna Szczypczyńska wypowiedziała na na ten temat w wywiadzie dla naszego serwisu:

W osobach obcych zakochujemy się i odkochujemy, czasem jesteśmy z jakimś człowiekiem przez całe życie, ale większość z nas miała przynajmniej kilka miłości na koncie. Tymczasem nasza relacja z samym sobą jest najtrwalsza, pozostajemy w niej cały czas. [...] Chodzi o to, by troszczyć się o samego czy samą siebie tak, jak troszczymy się o osoby nam najbliższe.

Poniżej możecie kupić książkę, która stanowi pierwowzór filmu Netflixa:

Tagi: polskie filmy, filmy netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Ksi±żka
Dzisiaj ¶pisz ze mn±
Anna Szczypczyńska1
Okładka ksi±żki - Dzisiaj ¶pisz ze mn±

Powie¶ć autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspiruj±cego tysi±ce kobiet! Na ręce wysypał mi się brokat, Twój brokat, z którego zawsze się ¶miałem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesi±ca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje