reklama

Alfie powróci w 4 sezonie „Emily w Paryżu”? Aktor zdradza, czy są na to szanse

Data: 2023-01-02 09:44:04 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

3 sezon Emily w Paryżu cieszy się wielką popularnością, a wybory, przed jakimi stoi bohaterka, rozpalają wyobraźnię fanów. Czy Alfie, przystojny partner Emily, pojawi się także w sezonie czwartym, który jest już oficjalnie potwierdzony?]

Obrazek w treści Alfie powróci w 4 sezonie „Emily w Paryżu”? Aktor zdradza, czy są na to szanse  [jpg]Fot. Netflix

Emily w Paryżu 4: Alfie – bohater, który namieszał w życiu bohaterki

Przypomnijmy, że Alfie pojawia się niespodziewanie w 2 sezonie serialu i szybko oczarowuje Emily (w tej roli Lily Collins). Dziewczyna zyskuje sercowy dylemat, bo chłopak staje się jej bliski, ale jednocześnie wciąż czuje coś do kucharza Gabriela, z którym przeżyła niezapomniane chwile. Tymczasem finał 3 sezonu okazał się wyjątkowo burzliwy. 

Serial „Emily w Paryżu” stanowiłby sympatyczną streamingową ramotkę do obejrzenia i natychmiastowego zapomnienia, gdyby nie fakt, że – celowo lub nie – przekazuje zaskakująco dużo smutnej prawdy o świecie, w którym żyjemy

– przeczytaj recenzję serialu

Alfie dostrzega, że jego dziewczyna wciąż kocha Gabriela i utrzymuje pakt z Camilie. Chłopak zrywa związek, bo nie chce być „drugim wyborem”. Czy to ostateczny koniec przygód bohatera?

Emily w Paryżu 4 – czy Alfie powróci w kolejnym sezonie?

W wywiadzie dla „E! News” odtwórca roli Alfiego, Lucien Laviscount, zasugerował, że jego bohater raczej nie pojawi się ponowanie w kolejnym sezonie, choć oczywiście nie mówi tego z całą pewnością. Laviscount zaznczył jedynie, że dwa sezony, w których zagrał, były naprawdę niezwykłe. Jak sam przyznał, początkowo Alfie nie lubił swojego życia, ale później, także za sporawą Emily, wszystko uległo zmianie. W trzecim sezonie mieliśmy okazję poznać wrażliwą stronę bohatera. 

Czytaj także: Serial Emily w Paryżu oprócz trzeciego, zyska także czwarty sezon

Z kolei w wywiadzie dla „ET Online” Lucien Laviscount podkreślił, że praca na planie Emily w Paryżu była niesamowitą przygodą, a Emily zasługuje na to, by być szczęśliwa.

Emily w Paryżu — kiedy można spodziewać się 4 sezonu?

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty, ale ponieważ sezon 3 i 4 kręcono jeden po drugim, wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki Emily w Paryżu zadebiutują na platformie Netflix w 2023 roku.

Emily w Paryżu - książka

W oczekiwaniu na kolejną odsłonę produkcji, proponujemy natomiast nowość wydawniczą powiązaną z hitem od Netflixa. Jednym z ważniejszych motywów w fabule jest jedzenie, ponieważ wybranek Emily, Gabriel prowadzi własną restaurację. Oryginalne przepisy na dania, które pojawiają się na ekranach, można odnaleźć w najnowszej książce kulinarnej Kim Laidlaw zatytułowanej Emily w Paryżu. Oficjalna książka kucharska.

Publikację, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Pascal, kupić możecie w popularnych księgarniach internetowych: 

 

Tagi: emily w paryżu, seriale netflix, komedia romantyczna,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Emily w Paryżu
Kim Laidlaw0
Okładka książki - Emily w Paryżu

Bonjour! Wprowadź atmosferę Paryża do swojego domu wraz z oficjalną książką kucharską Emily w Paryżu! Znajdziesz tu dania prosto z ekranu, jak omlet...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje