Będzie 5 sezon „Emily w Paryżu”? Wyciek na festiwalu w Cannes!

Data: 2024-05-27 08:01:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Na początku tego roku ruszyły zdjęcia do 4 sezonu serialu Emily w Paryżu. Okazuje się jednak, że to wcale nie musi być ostatni sezon! Na festiwalu w Cannes doszło do wycieku, który zaskoczył fanów. Co na to Netflix?

Kadr z serialu "Emily w Paryżu"fot. kadr z 3. sezonu serialu / materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu to komediowo-romantyczna produkcja Netfliksa, wokół której pojawiło się sporo kontrowersji. Serial mimo tego nadal ma sporo wiernych fanów. Czwarty sezon został potwierdzony krótko po premierze trzeciego. Prace nad nim zostały przerwane przez strajki aktorów i scenarzystów. Na początku tego roku wznowiono prace nad produkcją

Emily w Paryżu doczeka się 5 sezonu?

Chociaż aktualnie trwają prace nad czwartą serią Emily w Paryżu, to póki co kolejne sezony nie zostały potwierdzone. Na największym festiwalu filmowym w Cannes doszło jednak do pewnego wycieku.

Podczas tegorocznej gali amfAR na Festiwalu Filmowym w Cannes zbierane były pieniądze na walkę z HIV i AIDS. Winnie Harlow i Paris Jackson zaprezentowały jedną z aukcji. Wygrany mógł zdobyć rolę w niezapowiedzianym jeszcze piątym sezonie Emily w Paryżu oraz udział w uroczystej premierze 4 sezonu w Los Angeles. Zwycięzca wylicytował to za 250 tysięcy euro. Prowadzące stwierdziły, że zdęcia do piątego sezonu serialu mają ruszyć w połowie 2025 roku. 

Netflix jeszcze nie przedłużył serialu?

Chociaż fani już zaczęli spekulować na temat 5 sezonu, to jednak jak podaje serwis Variety, Netflix jeszcze oficjalnie nie przedłużył produkcji. Co ciekawe na stronie licytacji, dopiero po aktualizacji pojawił się dopisek, że zwycięzca będzie miał możliwość spędzenia dnia na planie w Paryżu, ale tylko pod warunkiem wyprodukowania piątego sezonu. 

Warto wspomnieć, że wcześniejszy opis aukcji wcale nie zawierał tego dopisku, wydawałoby się więc, że prace nad produkcją już trwają. Najprawdopodobniej zostało to zmienione po interwencji Netfliksa. 

Na ten moment nie wiadomo więc co z piątym sezonem serialu. Prawdopodobnie zostanie on wyprodukowany, jeśli czwarta seria okaże się sukcesem. Wiemy już jednak, że czwarty sezon zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zadebiutuje 15 sierpnia, a kolejna 12 września 2024 roku. 

 

Przeczytaj także:


źródło: variety.com

Tagi: emily w paryżu, seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Emily w Paryżu
Catherine Kalengula1
Okładka książki - Emily w Paryżu

Siedzę w taksówce, a serce bije mi tak mocno, jakby miało zaraz eksplodować. Ja, Emily Cooper, jestem w Paryżu! Wszyscy potrzebujemy w życiu marzeń, a...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje