Co nowego na Netflix? Premiery od 25 do 31 lipca 2022

Data: 2022-07-23 10:42:01 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejny, ostatni już tydzień lipca, Netflix przywita nowymi filmami i serialami. W ofercie platformy ciekawe filmy, nowości i serialowe powroty. Sprawdzamy co tym razem debiutuje na platformie Netflix. 

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Premiery od 25 do 31 lipca 2022 [jpg]

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą ponownie oglądać kolumbijski serial kostiumowy Bolivar. HBO Max pokazało zwiastun Rodu smoka. Wiemy też jakie produkcje platformy Disney+ Polacy chętnie oglądają. W serwisie Netflix dużą popularnością cieszy się dalej serial Alba, a także serial Resident Evil: Remedium. Widzowie chętnie oglądają także filmy: Za duży na bajki oraz Perswazje. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Diary (sezon 1) – 26.07.2022

Diary, włoski serial dla nastolatków, uczuciowa i pogodna opowieść o uczniach pewnego gimnazjum, którzy przeżywają pierwsze miłości, pierwszy raz się całują, kłócą. Przed nimi przyjaźnie i zawody miłosne. Każdy dzień w Gimnazjum Galileusza jest inny, każdy ciekawy. 

Powtórka - 27.07.2022

Powtórka, argentyński film sensacyjny, historia byłej policjantki imieniem Pipa, która kilka lat po przeprowadzce do domu na prowincji ponownie zostaje wmieszana w przestępczy świat, w którym nie brakuje przemocy i zbrodni. 

Najbardziej znienawidzony człowiek w Internecie (sezon 1) - 27.07.2022

Najbardziej znienawidzony człowiek w Internecie, serial dokumentalny, z motywem śledztwa, opowieść oparta na prawdziwej historii, skupiająca się na historii matki, która rozpoczyna wojnę z załozycielem portalu internetowego, na którym w akcie zemsty jego założyciel zamieścił nagie zdjęcie jej córki. 

Oddychaj (sezon 1) – 28.07.2022

Oddychaj, kolejny serial, tym razem produkcja amerykańska, w konwencji thrillera. Jest to mroczna opowieść o kobiecie, której niewielki samolot rozbija się na kanadyjskiej głuszy. Jako jedyna ocalała będzie próbowała przetrwać w bardzo trudnych warunkach. 

Inna ja – 28.07.2022

Inna ja, serial produkcji tureckiej, romantyczna produkcja z dozą dramatu, przedstawiająca historię trzech przyjaciółek z niewielkiego nadmorskiego miasteczka. Wkrótce ich życie się zmieni, gdy wszystkie trzy będą musiały zmierzyć się z poważną rodzinną traumą. 

Purpurowe serca - 29.07.2022

Purpurowe serca, sentymentalny dramat muzyczny i jednocześnie romans. W tym wzruszającym filmie będącym musicalem poznajemy historię ambitnej piosenkarki, która przystaje na małżeństwo z rozsądku. Ma wyjść za mąż za żołnierza, który wkrótce wyrusza na bardzo niebezpieczną misję. 

Singiel w Nowym Jorku (sezon 1) - 29.07.2022

Singiel w Nowym Jorku, dramat i romans w jednym i jednocześnie kolejna serialowa opowieść Netfliksa, której bohaterem jest czterdziestoletni agent nieruchomości, który po wielu latach zostaje opuszczony przez swojego chłopaka, który się wyprowadza. Musi teraz zatem zaczynać życie od nowa. 

Odwet: Cheerleaderki w akcji (sezon 1) - 29.07.2022

Odwet: Cheerleaderki w akcji, kolejny serial dla nastolatków, tym razem w formie thrillera, w którym, jak z tytułu wynika poznajemy trzy cheerleaderki, które uczęszczają do znanej, elitarnej szkoły prywatnej. Dziewczyny zakładają stowarzyszenie, którego zadaniem jest walka z nękaniem uczniów i niesprawiedliwością. 

Królowa piękna z Jerozolimy (sezon 2) - 29.07.2022

Królowa piękna z Jerozolimy, drugi już sezon izraelskiego serialu o tematyce politycznej. Dalsza opowieść, która rozpoczyna się w roku 1919 i przedstawia losy młodej gosposi o imieniu Rosa, która wychodzi za mąż za człowieka, który kocha zupełnie inną kobietę. 

Czas sprawiedliwości (sezon 1) - 29.07.2022

Czas sprawiedliwości to natomiast kolejna produkcja południowoafrykańska. Jest to serial kryminalny, o tematyce sądowej. Historia opowiedziana w serialu rozpoczyna się od przerwania procesu białego policjanta. Robi to grupka czarnoskórych mężczyzn, którzy biorą zakładników. Powód, zastrzelenie czarnego mężczyzny. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

Tagi: netflix, filmy, seriale,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis
Opowieści o kolorach
Pokaż wszystkie recenzje