"Ród smoka" - HBO Max prezentuje długo wyczekiwany zwiastun

Data: 2022-07-21 10:05:29 Autor: adudek
udostępnij Tweet

HBO Max prezentuje długo oczekiwany przez widzów zwiastun serialu, który wydaje się powtórzy sukces Gry o tron. Prequel serialowej opowieści, historia rozgrywająca się przed wydarzeniami z owego serialu, o tytule Ród Smoka właśnie zyskała pełny zwiastun.

Obrazek w treści Zdjęcie: HBO Max

Flagową produkcją HBO bezsprzecznie jest serial Gra o tron, oparty na powieście George'a R.R. Martina. Widzowie chętnie go oglądali i oglądają do tej pory. I choć finał wielu zawiódł, wieść o ponownym wkroczenie w znane uniwersum wielu ucieszyła. Ród smoka, czyli prequel Gry o tron, który już za miesiąc obejrzymy na HBO Max, właśnie zyskał oficjalny, pełnoprawny zwiastun. Co przedstawia? Czy czeka nas kolejna epicka historia? 

Ród smoka - zwiastun serialu

Ród smoka, serial przenoszący nas w znane i niezwykle lubiane uniwersum Gry o tron to historia, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu. Przypominamy, że akcja rozgrywa się wiele tak przed wydarzeniami z poprzedniego serialu, za  czasów Jaehaerysa I Targaryena, a później Viserysa I, kiedy to na tronie zasiąść mają pierwsze dziecko władcy, księżniczka Rhaenyra oraz jej przyrodni brat. Wkrótce po śmierci Viserys dochodzi do konfliktu, który szybko eskaluje, rozpoczynając Taniec Smoków. 

Może zainteresuje Cię także:

I właśnie kontrowersjom wobec posadzenia na tronie księżniczki Rhaenyra i jej brata, no i oczywiści smokom, poświęcony jest zwiastun, który zaprezentowała platforma HBO Max. Wideo jest dostępne oczywiście w języku polskim, z napisami i jest nieco dłuższym niż pokazany ponad dwa miesiące temu teaser, zwiastunem, który wielu upewni w przekonaniu, że ponownie wkroczymy w znane uniwersum pełne walki o władzy, spisków, brutalnych wojen. Tym razem jednak czeka nas dużo więcej smoków. 

Ród smoka - kiedy premiera serialu?

Gra o tron: Ród smoka, bo tak brzmi pełny tytuł prequela opowieści, serialu będącego dramatem fantasy, przenoszącego nas w znane uniwersum, opartego na równie znanych i cenionych powieściach, będzie miała swoją premierę już za nieco ponad miesiąc.

Debiut serialu Ród smoka, na platformie HBO Max przewidziany jest bowiem na wspomnianej platformie już 22 sierpnia 2022 roku. 

Ród smoka - książki 

Historia, którą zechciano opowiedzieć w serialu Ród smoka od HBO Max to, jak już wielokrotnie wspominaliśmy bazuje na powieściach George'a R.R. Martina, na powieściach Ogień i krew część 1 i Ogień i krew część 2, skupiając się na Tańcu Smoków. Serial utrzymany jest rzecz jasna w uniwersum, bazując na serii książek Gra o tron.

Książkę "Ogień i krew, część 1" wydawnictwa Zysk i S-ka można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale, seriale HBO Max, dramaty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ogień i krew cz.1
George R.R. Martin0
Okładka książki - Ogień i krew cz.1

300 lat przed wydarzeniami opisanymi w Grze o tron Kiedy Westeros rządziły smoki... Opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów... Wiele...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Pokaż wszystkie recenzje