George R.R. Martin pierwszym recenzentem serialu "Ród smoka"

Data: 2022-01-20 09:00:02 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Ród smoka to wyczekiwany przez wszystkich fanów Gry o tron prequel serii. Na premierę produkcji trzeba jeszcze zaczekać, ale pierwszy odcinek zobaczył już George R.R. Martin. Co powiedział słynny pisarz?

Obrazek w treści

George R.R. Martin to autor serii książek Pieśń lodu i ognia. Na podstawie cyklu powstał serial, który zjednał sobie fanów z całego świata. Teraz wielbiciele czekają na prequel zatytułowany Ród smoka, w którym to poznają wydarzenia dziejące się 300 lat przed akcją Gry o tron.

George R.R. Martin zobaczył pierwszy odcinek Rodu smoka

Ród smoka to jeden z najbardziej wyczekiwanych produkcji, które mają mieć premierę w 2022 roku. Oczekiwania widzów są ogromne, tym bardziej że fani byli zawiedzeni ostatnim sezonem Gry o tron, który pojawił się w 2019 roku.

Czytaj także: HBO pracuje nad dwoma nowymi serialami animowanymi osadzonymi w uniwersum Gry o tron

Po trzech latach od zakończenia serii ma pojawić się prequel. Jedną z pierwszych osób, które miały okazję go obejrzeć, był George R.R. Martin. To właśnie autor cyklu książek i twórca uniwersum, w którym toczy się akcja Rodu smoka, uważa, że serial będzie naprawdę bardzo dobry. 

Wysokie rekomendacje George’a R.R. Martina

George R.R. Martin nie ukrywa zachwytu nad prequelem Gry o tron. Pisarz nazywa nową serię epickim fantasy, które bardzo przypadło mu do gustu. Co najważniejsze, uważa, że serial będzie niezwykle mocny, emocjonalny i mroczny. 

Czytaj także: Już niebawem spin-off „Gry o tron”. Kiedy kolejny serial?

Takie rekomendacje sprawiają, że fani jeszcze bardziej wyczekują premiery serialu. George R.R. Martin jest przekonany, że nowa produkcja z uniwersum szybko zyska rzeszę fanów, a jego bohaterowie są w dobrych rękach twórców. 

Czytaj także: Pojawił się pierwszy zwiastun spin-offa "Gry o tron"

Nowy wykreowany świat i jego realizacja ma przypominać pierwsze odcinki serie Gry o tron i właśnie to ma być największy atut Rodu smoka. Kolejnym, według autora serii, są aktorzy. To oni tworzą wyraziste postacie, które mają szybko zjednać sobie fanów.

George R.R. Martin tak jak Andrzej Sapkowski?

Zainteresowanie wokół Rodu smoka nie słabnie. Fani Gry o tron niecierpliwie wyczekują daty premiery serialu, ale wielu z nich obawia się, że serial nie sprosta oczekiwaniom.

Czytaj także: Wiedźmin - sezon 2. Recenzja serialu

Wielu też po zachwytach autora, przypomina słowa Andrzeja Sapkowskiego, który również był zadowolony z drugiego sezonu Wiedźmina. A jak wiemy, recenzje serialu nie zawsze były tak pozytywne.

Tagi: gra o tron,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Gra o tron
George R.R. Martin48
Okładka książki - Gra o tron

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją...

dodaj do biblioteczki
Reklamy