Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 lutego 2023 roku

Data: 2023-02-11 13:00:01 | Ten artykuł przeczytasz w 8 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu lutego będziemy mogli obejrzeć wiele nowych filmów i seriali na Netflixie. Na platformie streamingowej zadebiutują ciekawe produkcje. Koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie z nowościami serwisu!

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 lutego 2023 roku [jpg]fot. Netflix / kadr z filmu Dziewczyna i kosmonauta
  • W tym tygodniu na Netflixie pojawią się kolejne premierowe produkcje oryginalne
  • Wśród premier polski romans sci-fi
  • Wszystkie premiery lutego znajdziecie w osobnym artykule

Jakie nowe filmy i seriale pojawią się na Netflixie w tym tygodniu? Sprawdźcie jakie produkcje wyróżniliśmy w naszym zestawieniu. Przygotowaliśmy dla Was również listę wszystkich nowości najbliższych dni! 

Premiery Netflixa od 11 do 17 lutego 2023 roku

Jak co tydzień na Netflixie będziemy mogli zobaczyć nowe, oryginalne filmy i seriale. Sprawdźcie nasze zestawienie najciekawszych premier. Każdą z produkcji opatrzyliśmy krótkim opisem oraz zwiastunem! 

Zakochani raz po raz – 14 lutego 2023 r.

Zakochani raz po raz to hiszpański serial, który jest idealną propozycją na walentynkowy seans. Produkcja łączy w sobie komedię, dramat i romans. Opowiada o Irene. Dziewczyna w 2003 roku przyjeżdża do Madrytu i chce podbić świat zostając znanym filmowcem. Na jej drodze stanie przystojny Julio. Między tą dwójką szybko pojawia się nić porozumienia. Para jednak będzie wielokrotnie zrywać i do siebie wracać. Bohaterowie będą także szukać swojego miejsca w świecie.

Afrykańskie królowe: Nzinga – 15 lutego 2023 r.

Afrykańskie królowe: Nzinga to dokumentalna produkcja, która opowiada o największych królowych pochodzących z Afryki. Pierwszy sezon skupia się na Njingnie. Kobieta żyła w XVII wieku. Była nieustraszoną wojowniczką, która dbała również o dyplomację i politykę. Władała królestwami Ndongo i Matamba. Dziś znajdowałyby się one na terenie Angoli. 

Za jednym zamachem – 15 lutego 2023 r.

Za jednym zamachem to kolejna produkcja dokumentalna w naszym zestawieniu. Opowiada ona o profesjonalnych golfistach. W sezonie zawodów, muszą się oni zmagać z wieloma wyzwaniami, nie tylko na polu golfowym, ale również poza nim. 

Prawo Lidii Poët – 15 lutego 2023 r.

Prawo Lidii Poët to włoska produkcja kostiumowa, która została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Serial toczy się w XIX w. w Turynie. Tytułową bohaterkę czeka trudna walką o pozycję w świecie. Kobieta chce być prawniczką, jednak izba adwokacka się na to nie zgadza, ze względu na jej płeć. Lidia nie poddaje się jednak, tylko rozpoczyna pracę w kancelarii swojego brata. Chce obalić postanowienia sądu. Dodatkowo zajmuje się też wieloma sprawami, których nikt poza nią by się nie podjął. 

Aggretsuko – 5 sezon – 16 lutego 2023 r.

Aggretsuko to japońskie anime, które opowiada o pracowniczce biura – Retsuko. Wyładowuje ona swoje emocje śpiewając deathmetalowe karaoke. Tym razem będziemy mogli zobaczyć piąty sezon produkcji. Bohaterka zamieszka z Haidą, którego będzie chciała uratować. Dodatkowo pewien parlamentarzysta spróbuje zwerbować Retsuko. Wydaje się jednak, że jego motywacje mogą nie być do końca czyste. 

The Upshaws –  16 lutego 2023 r.

The Upshaws to amerykański sitcom opowiadający o afroamerykańskiej rodzinie. Mieszkają oni w Indianie i wszyscy marzą o lepszym życiu. Głową rodzinny jest Bennie, który pracuje jako mechanik. Mężczyzna często pakuje się w kłopoty. W rodzinie znajduje się również jego żona Regina, dwie młodsze córki oraz pierworodny syn. Razem z nimi mieszka również nastoletni syn Benniego, który jest owocem romansu z inną kobietą. Tę barwną rodzinę czeka wiele zabawnych perypetii. 

Dziewczyna i kosmonauta – 17 lutego 2023 r.

Dziewczyna i kosmonauta to polski serial w klimatach science-fiction. W Marcie zakochało się dwóch pilotów F-16 – Nikodem i Bogdan. Konkurują więc oni zarówno o serce dziewczyny, jak i o to, kto weźmie udział w pewnej kosmicznej misji. Tę drugą potyczkę wygrywa Niko. To on bierze udział w prestiżowym projekcie badawczym. Mężczyzna znika na ponad trzydzieści lat. Wszystko to przez tajemniczą awarię. Co ciekawe powraca on zupełnie niezmieniony i w tym samym wieku. 

Zgubiony telefon – 17 lutego 2023 r.

Zagubiony telefon to koreański thriller, który opowiada o Na-mi. Pewnego dnia kobieta zgubiła swój telefon. Znajdowały się na nim wszystkie poufne informacje. Na szczęście znalazca – Jun-yeong – oddaje sprzęt właścicielce. Zanim to jednak robi instaluje na smartfonie program szpiegujący. Zaczyna śledzić życie niewinnej kobiety i stara się do niej zbliżyć. 

Premiery Netflix od 11 do 17 lutego 2023 roku – lista premier

Koniecznie zapoznajcie się również ze szczegółową listą wszystkich premier tego tygodnia!

13 lutego:

14 lutego:

15 lutego:

16 lutego:

  • Aggretsuko: sezon 5
  • The Upshaws – część 3

17 lutego:

Tagi: premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Pokaż wszystkie recenzje