Quantcast

Co nowego na Netflix? Premiery od 21 do 27 stycznia 2023 roku

Data: 2023-01-21 12:00:01 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jak co tydzień Netflix znów serwuje nam premierowe filmy i seriale na najbliższe dni. Baza powiększy się o nowe, genialne produkcje. Dziś chcielibyśmy zaprezentować wam najciekawsze propozycje platformy streamingowej!

Obrazek w treścifot. Pixabay
 • W tym tygodniu na Netflixie pojawią się kolejne premierowe produkcje oryginalne
 • Wśród premier polski program reality-show
 • Wszystkie premiery stycznia znajdziecie w osobnym artykule

Co w tym tygodniu trafi na Netflixa? Przygotowaliśmy dziś dla Was sześć najciekawszych premier. Możecie się także zapoznać ze szczegółową listą wszystkich nowości, by zobaczyć na jakie filmy i seriale warto czekać! 

Premiery Netflixa od 21 do 27 stycznia 2023 roku

Poniżej przedstawiamy najciekawsze, według nas, premiery tego tygodnia. Koniecznie zapoznajcie się z krótkim opisem każdej produkcji, a także jej zwiastunem! 

Na łopatki – 25 stycznia 2023 r.

Na łopatki to meksykański serial komediowy. Jego główną bohaterką jest Ángela. Kobieta spędziła sześć lat w więzieniu, jednak nie popełniła żadnego przestępstwa, trafiła tam przez przypadek. Teraz jednak wraca do życia i musi odzyskać nad nim panowanie. Spróbuje na nowo zbliżyć się do córki i odzyskać jej szacunek. Dziewczynka jest fanką zapasów, Ángela więc zaczyna się angażować w ten sport. Odkrywa w nim swoje alter ego – Czarną Pannę Młodą.

Love Never Lies Polska – 25 stycznia 2023 r.

Love Never Lies Polska to polski program reality-show, który bazuje na hiszpańskim formacie. Grupa złożona z sześciu par zdecydowała się zamieszkać razem w jednej willi. Związki i relacje wielokrotnie zostaną wystawione na próbę. Bohaterowie, którzy będą ze sobą najszczersi i najmniej razy będą się oszukiwać mogą wygrać naprawdę spore pieniędze! 

Magiczne przygody Daniela Spellbounda – Sezon 2 –  26 stycznia 2023 r.

Już niedługo na Netflixa trafi też kolejny sezon serialu dla najmłodszych, czyli Magiczne przygody Daniela SpellboundaProdukcja przenosi nas do Nowego Jorku, gdzie magia istnieje, jednak została ukryta przed zwykłymi ludźmi. Tytułowy bohater jest poszukiwaczem magicznych przedmiotów. Chłopak pewnego dnia odkryje niezwykle rzadki artefakt. W jaki sposób go wykorzysta?

Lockwood i spółka – 27 stycznia 2023 r.

Lockwood i spółka to produkcja w klimatach fantasy. Świat został opanowany przez wielkie korporacje. Młodzież o zdolnościach paranormalnych właśnie tam może zdobyć pracę. Tytułowe Lockwood i spółka to jedno z nielicznych miejsc, które działa bez nadzoru dorosłych. Za spółkę odpowiada młody i zdolny przedsiębiorca Anthony. Razem z Georgem i Lucy tworzą zgrany zespół. Możliwe, że już niedługo odkryją oni pewien długo skrywany sekret! Co to będzie?

My i wy – 27 stycznia 2023 r.

My i wy to zabawna komedia romantyczna. Jest to jedna z najgorętszych produkcji 2023 roku, która została wyszczególniona w materiale promocyjnym Netflixa. Film opowiada o parze z krótkim stażem. Chociaż różnią się oni od siebie w wielu kwestiach to jednak uważają, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich rodzice myślą zupełnie inaczej i nie popierają tego związku. Wygląda na to, że bohaterów czeka wielka konfrontacja!

Śnieżna dziewczyna – 27 stycznia 2023 r.

Śnieżna dziewczyna to hiszpański serial kryminalny, który przenosi nas do Malagi w 2010 roku. Podczas pochodu Trzech Króli córka Martínów gubi się w tłumie. Rozpoczynają się dwa równolegle prowadzone śledztwa. Młoda dziennikarka na stażu nie spocznie, póki nie odnajdzie małej Amayi Martín.

Premiery Netflix od 21 do 27 stycznia 2023 roku – lista premier

Koniecznie zapoznajcie się również ze szczegółową listą wszystkich premier tego tygodnia! Które według Was warto obejrzeć?

21 stycznia:

 • Alchemia dusz: Sezon 1 część 2.
 • Snake Eyes: Geneza G.I. Joe

23 stycznia:

 • Narwik

24 stycznia:

 • Silni i sprawni: Starcie stu

25 stycznia:

 • Na łopatki
 • Love Never Lies Polska

26 stycznia:

 • Magiczne przygody Daniela Spellbounda: Sezon 2
 • Record of Ragnarok: Sezon 2: Odcinki 1–10

27 stycznia:

 • Lockwood i spółka
 • Królowie Johannesburga: Sezon 2.
 • Śnieżna dziewczyna
 • My i wy
Tagi: premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje