Netflix zapowiada nadchodzące hity! Wśród nich nowe filmy z Reese Witherspoon i Jennifer Aniston!

Data: 2023-01-19 07:57:57 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Styczeń trwa w najlepsze, a Netflix zapowiedział właśnie swoje najgorętsze produkcje 2023 roku! Wśród nich znalazły się od dawna wyczekiwane nowe projekty, jak i spin-offy popularnych produkcji. Czego spodziewać mogą się abonenci platformy w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy?

Obrazek w treści Netflix zapowiada nadchodzące hity! Wśród nich nowe filmy z Reese Witherspoon i Jennifer Aniston! [jpg]fot. materiały prasowe Netflix

Jakiś czas temu na naszym serwisie pojawiły się pierwsze styczniowe zapowiedzi Netflixa, tymczasem już teraz serwis udostępnił zapowiedź najważniejszych filmów, jakie przez cały rok mają trafić na platformę streamingową. Jest na co czekać?

Co nowego w pierwszej połowie 2023 roku? Nowe filmy i seriale na Netflix

We właśnie opublikowanej zapowiedzi Netflixa możemy zobaczyć aż piętnaście nowych produkcji, które w 2023 roku pojawią się na platformie streamingowej! Niektóre z nich były już wyczekiwane od kilku dobrych miesięcy. Poniżej możecie się zapoznać z opisami i dostępnymi zwiastunami filmów, które mają zadebiutować w pierwszej połowie roku. 

My i wy – 27 stycznia 2023 r.

My i wy to zabawna komedia romantyczna z udziałem Eddiego Murphy'ego. Produkcja wyreżyserowana przez Kenyę Barris opowiada o parze z krótkim stażem, która zdążyła już zrozumieć, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają. Ich rodzice jednak mają inne zdanie i nie popierają ich związku. Bohaterów czeka więc trudna konfrontacja.

U ciebie czy u mnie? – 10 lutego 2023 r.

U ciebie czy u mnie? to kolejna amerykańska komedia romantyczna. W produkcji udział wzięli Reese Witherspoon oraz Ashton Kutcher. Debbie zajmuje się wychowywaniem syna i zdecydowanie preferuje spokojne przedmieścia Los Angeles. Peter natomiast woli tętniące życiem centrum Nowy Jork. Chociaż ta dwójka wieloletnich przyjaciół stanowi swoje zupełne przeciwieństwa, to i tak potrafi się dogadać. Teraz postanowią zamienić się domami i możliwe, że właśnie to uświadomi im, czego tak naprawdę zawsze pragnęli. 

Luther: Zmrok – 10 marca 2023 r.

Luther: Zmrok to filmowa kontynuacja popularnego i nagradzanego serialu. W produkcji widzimy tytułowego bohatera, który trafił za kratki. Czuje się skompromitowany i cały czas obwinia się o to, że nie udało mu się złapać wyjątkowo groźnego cyberpsychopaty. John Luther jednak nigdy się nie poddaje. Detektyw zdecyduje się uciec z więzienia, by złapać przestępcę. Czy mu się to uda?

Zabójcze wesele – 31 marca 2023 r.

Zabójcze wesele to kontynuacja filmu Zabójczy rejs. Do swoich ról wracają Adam SandlerJennifer Aniston. Główni bohaterowie niedawno stali się detektywami i teraz rozkręcają swój biznes. Ich bliski przyjaciel Maharadża został właśnie uprowadzony ze swojego własnego wesele. Nick i Audrey spróbują go odnaleźć i rozwikłać zagadkę tego międzynarodowego porwania.

The Mother – 12 maja 2023 r.

The Mother to film o groźnej zabójczyni. Kobieta zdecyduje się wyjść z ukrycia i zrobi to tylko dla córki, którą przed laty zostawiła. Teraz jednak może naprawić swoje dawne błędy. W roli głównej Jennifer Lopez

Tyler Rake 2 – 16 czerwca 2023 r.

Tyler Rake 2 to kontynuacja filmu akcji Tyler Rake: Ocalenie. Tytułowy bohater powraca na ekrany. W tej roli ponownie znalazł się Chris Hemsworth. Tyler Rake otrzymał nowe zadanie. Ma on wydostać z więzienia pewną rodzinę, która jest powiązana z bezwzględnym gruzińskim gangsterem. Czy mu się to uda?

Zapowiedzi na kolejne miesiące

Im dana produkcja wychodzi później, tym mniej o niej wiadomo. Niektóre filmy nie doczekały się jeszcze nawet swoich osobnych zwiastunów i zapowiedzi! Warto więc zobaczyć je w krótkim przeglądzie od Netflixa:

W drugiej połowie roku również czekają nas premiery wielu genialnych filmów! Już w lipcu na platformie pojawi się wciągająca produkcja, czyli Sklonowali Tytone'a. Akcji nie zabraknie również w Heart of Stone z Gal Gadot. Tak samo wciągający będzie Lift  – film o międzynarodowej grupie złodziei, która postara się odeprzeć atak terrorystyczny. 

W październiku do bazy trafi ciekawa przygodówka. Damsel to zabawna produkcja, która spodoba się całej rodzinie. Tego samego miesiąca pojawi się również film Pain Hustlers, jest to wzruszający dramat o samotnej matce. Emocji nie zabraknie także w thrillerze THE KILLER

Może zainteresować cię także...

A family affair to natomiast urocza komedia romantyczna, która przypadnie go gustu fanom tego gatunku. Zarówno rodzice, jak i dzieci powinni być zadowoleni z filmu animowanego Leo. Trafi on na platformę wraz z końcem listopada. Grudzień przyniesie dwie produkcie, jedną z nich jest kolejny thriller: Leave the World Behind. Ostatnią wyróżnioną zapowiedzią na grudzień jest Rebel Moon

Które produkcje planujecie zobaczyć?

Tagi: premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje