Co nowego na Netflix? Premiery od 27 października do 3 listopada 2023 roku

Data: 2023-10-27 13:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Przez najbliższy tydzień na Netfliksie pojawi się sporo nowych filmów i seriali. Niektóre z produkcji były długo wyczekiwane przez subskrybentów platformy.  Wśród premier znalazła się między innymi amerykańska superprodukcja o tytule Recepta na przekręt.

Kadr z filmu "Recepta na przekręt"fot. materiały prasowe Netflix / kadr z filmu Recepta na przekręt

Od 27 października na platformie streamingowej Netflix swoją premierę będą miały nowe filmy i seriale oryginalne. Pośród nowości każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Premiery Netflixa od 27 października do 3 listopada 2023 roku

Przez najbliższe dni na Nefliksie swoją premierę będzie miało wiele wciągających produkcji. Poniższe zestawienie pokazuje najciekawsze nowości tygodnia! 

Recepta na przekręt – 27 października 2023 r.

Recepta na przekręt to amerykański dramat. Przedstawia on historię Lizie Drake. Bohaterka jest samotną matką, która właśnie straciła pracę i nie potrafi sobie znaleźć nowej posady. Spotyka się więc z charyzmatycznym handlowcem, który składa jej pewną ofertę. Lizie dzięki niemu rozpoczyna pracować w start-upie, którego działalność nie jest do końca legalna, a już na pewno nie jest moralna. Bohaterka ma jednak szansę na duże pieniądze. Będzie więc musiała zdecydować co się dla niej naprawdę liczy. 

Siostra Śmierć – 27 października 2023 r.

Siostra Śmierć to hiszpański horror, którego akcja toczy się w powojennej Hiszpanii. Narcisa, czyli młoda nowicjuszka właśnie przybyła do szkoły dla dziewcząt w dawnym klasztorze. Kobieta może już zacząć pracę jako nauczycielka. Z czasem okaże się, że Narcisa posiada pewne nadprzyrodzone moce, które staną się niezwykle przydatne w obliczu pewnych niepokojących sytuacji. 

Tore – 27 października 2023 r.

Tore to sześcioodcinkowy, szwedzki serial dramatyczno-komediowy. Produkcja skupia się na dwudziestosiedmioletnim bohaterze, który właśnie boryka się ze stratą i żałobą. Będzie jednak robił wszystko, by stłumić swoje uczucia i zatracić kontakt ze światem. Na pokładzie łodzi imprezowej wpadnie w wir seksu, narkotyków i alkoholu. Możliwe jednak, że już wkrótce odkryje swoją prawdziwą tożsamość. 

Światło, którego nie widać – 2 listopada 2023 r.

Światło, którego nie widać to amerykański dramat wojenny będący miniserialem. Został on stworzony na podstawie powieści o tym samym tytule, która otrzymała nagrodę Pulitzera. W produkcji śledzimy losy niewidomej francuski – Marie-Laure oraz jej ojca Daniela LeBlanca. Decydują się oni razem uciekać z okupowanego przez Niemców Paryża. Udają się do małego miasteczka, gdzie znajdują schronienie u ekscentrycznego wujka, który dla ruchu oporu prowadzi tajne audycje radiowe. Właśnie tam Marie poznaje Wernera – nastolatka zwerbowanego przez hitlerowców. Tę dwójkę szybko zaczyna łączyć wyjątkowa więź. 

Codzienna dawka słońca – 3 listopada 2023 r.

Codzienna dawka słońca to koreański serial dramatyczny, w którym śledzimy losy pielęgniarki Jung Da-Eun. Dziewczyna została właśnie przeniesiona z innego oddziału na neuropsychiatrię. Po raz pierwszy styka się więc z takimi pacjentami, co okazuje się dla niej niezwykle trudne. Stara się jednak robić wszystko najlepiej jak tylko potrafi. Będzie mogła liczyć na wsparcie rodziny i kilku współpracowników. 

Selling Sunset – sezon 7 – 3 listopada 2023 r.

W tym tygodniu na Netfliksie pojawi się siódmy już sezon popularnego programu reality show, czyli Selling SunsetPonownie zobaczymy agentki nieruchomości z Oppenheim Group. Kobiety w nowym biurze będą się zmagać z wieloma konfliktami i trudami związanymi z tą pracą. Nie zabraknie zaciętej konkurencji na bezwzględnym rynku mieszkaniowym w Los Angeles.  

Premiery Netflix od 27 października do 3 listopada – lista premier

Sprawdźcie również jakie jeszcze produkcje pojawią się na platformie streamingowej w ciągu najbliższych dni! 

27 października

 • Siostra Śmierć
 • Recepta na przekręt
 • Tore

1 listopada

 • Złodziejki
 • Zamknięcie
 • Nuovo Olimpo
 • Artefakty chrześcijaństwa

2 listopada

 • Światło, którego nie widać
 • Onimusha

3 listopada

 • NYAD
 • Codzienna dawka słońca
 • Selling Sunset
 • Ferry: Serial
 • Niebieskooki samuraj
Tagi: premiery netflix, premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje