Quantcast

„Firefly Lane” – już dziś premiera 2 sezonu serialu!

Data: 2022-12-02 09:01:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na platformę Netflix trafił dziś kolejny sezon wyczekiwanego przez widzów serialu Firefly Lane, opartego na powieści Kristin Hannah. To już druga odsłona dramatu obyczajowy o wielkiej przyjaźni między kobietami.

Obrazek w treści Fot. Netflix

Firefly Lane to produkcja, która w bardzo szybkim tempie stała się hitem wśród abonentów platformy Netflix. Nic więc dziwnego, że platforma zdecydowała się kontynuować produkcję w postaci 2 sezonu. Co tym razem wydarzy się w serialu? 

Firefly Lane 2 sezon – opis serialu

W najnowszym sezonie serialu Firefly Lane Kate musi zmierzyć się ze skutkami podróży Johnny’ego do Iraku. Tymczasem przed Tully, która właśnie odeszła z telewizji, sprawa sądowa. W tym samym czasie kobieta będzie próbowała zrozumieć swoją przeszłość, a także odnaleźć niepoznanego nigdy wcześniej ojca.

W nowym sezonie przeniesiemy się także do lat 70. i 80., do lat młodości przyjaciółek. W latach 70. Wówczas Kate i Johnny zaczynają się w sobie zakochiwać. 

Firefly Lane 2 sezon – obsada

W drugim sezonie serialu Firefly Lane na ekranach ponownie zobaczymy znajome twarze. W rolach głównych ponownie wystąpiły Katherine Heigl oraz Sarah Chalke. Aktorkom towarzyszyć będą Ali Skovbye, Roan Curtis, Ben Lawson, Beau Garrett, Yael Yurman, India de Beaufort, Greg Germann, Jolene Purdy i Ignacio Serricchio.

Twórczynią serialowej opowieści bazującej na powieści jest Maggie Friedman. Reżyserią zajęli się m.in. Sarah Wayne Callies oraz Winnifred Jong, a producentem wykonawczym został Shawn Williamson. 

Firefly Lane 2 sezon – gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki serialu?

Najnowszy sezon serialu Firefly Lane to produkcja stworzona specjalnie dla platformy Netflix. Pierwszy sezon produkcji zadebiutował w lutym 2021 roku. Kolejne odcinki zobaczyć  będzie od 2 grudnia 2022 roku.

Jednocześnie warto zauważyć, że serial został podzielony na dwie części. Już teraz możemy oglądać pierwszą część sezonu drugiego. Kolejne odcinki pojawią się na Netflix dopiero w roku 2023. Na razie nieznana jest jednak data 2 części nowego sezonu Firefly lane

Firefly Lane: sezon 2 – ile odcinków?

Najnowszy sezon serialu Firefly lane okazał się znacznie dłuższy, niż sezon pierwszy, który liczył 10 odcinków. Najnowsza transza produkcji będzie liczył łącznie 16 epizodów. Jest jednak pewien haczyk — nie zobaczymy ich wszystkich od razu.

Pierwsze 9 odcinków obejrzymy od razu, czyli od 2 grudnia 2022 roku. Kolejne 7 odcinków trafi na platformę Netflix dopiero w przyszłym roku.

Firefly Lane 2 sezon – książki

Serial Firefly Lane może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy lubią dobre opowieści obyczajowe, niepozbawione tematyki trudnej i wymagającej. To szczera opowieść o życiu doświadczonych kobiet, ale jednocześnie opowieść o przyjaźni i miłości. 

Warto zauważyć, że produkcja Netflixa inspirowana jest powieścią Kristin Hannah, a wydaną pod tym samym tytułem. Pierwsza z powieści z cyklu Firefly Lane, przed laty — podobnie jak wiele innych książek autorki — ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki.

Książkę w dobrej cenie można kupić  poniżej: 

Tagi: seriale obyczajowe, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Firefly Lane (edycja filmowa)
Kristin Hannah0
Okładka książki - Firefly Lane (edycja filmowa)

Kate i Tully od dziecka wspólnie zmagały się z problemami, które zsyłał im los. Czy zdołają uratować swoją przyjaźń, której fundamenty skruszyła zdrada...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje