Gorzko, gorzko!, czyli podrywacz w sidłach miłości. Kolejna komedia romantyczna właśnie trafiła na Netfliksa

Data: 2023-04-26 09:03:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix powiększył właśnie swoja bibliotekę produkcji polskich o kolejny teki film, i kolejną komedię romantyczną, która przedstawia losy pewnego podrywacza, który obrał sobie kolejny cel. krótce okazuje się, że kobieta właśnie wychodzi za mąż. 

Obrazek w treści Gorzko, gorzko!, czyli podrywacz w sidłach miłości. Kolejna komedia romantyczna właśnie trafiła na Netfliksa  [jpg] 

Film nosi tytuł Gorzko, Gorzko! i jak już wspominaliśmy jest kolejną polską komedię romantyczną, która opowie o niemal niemożliwej miłości. Co wiemy o filmie? Czego należy się po nim spodziewać? Czy warto go obejrzeć? 

Gorzko, Gorzko! – opis filmu

Film Gorzko, Gorzko! to polska komedia romantyczna i oryginalna produkcja Netfliksa, który tym razem zabiera widza w opowieść o pewnym podrywaczu i jego nowym celu. Bohaterem filmu jest Tomek, znany kobieciarz i szycha agencji reklamowej, którego życie zmienia się od przypadkowego spotkania z piękną nieznajomą. Zamiast zrobić kolejny sukces, nagle traci dosłownie wszystko. Nie mając wyjścia umieszcza w swojej agencji brata, Janka, który od dawna kocha się w kwiaciarce Klarze. 

     Czytaj również:  Premiery Netflixa w kwietniu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Janek nie radzi sobie jednak w miłości, więc brat proponuje mu pomóc. Zrobi to jeśli ten odnajdzie piękną nieznajomą. Szybko okazuje się, że ma ona na imię Ola i za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości. Tomek, który umie podrywać kobiety, oczarowuje panią ministrową, oświadczając jej, że wraz z bratem nakręci film o przygotowaniach do uroczystości ślubnej. Tam postanawia zdobyć serce Oli, ale jak się okazuje, nie będzie to wcale takie proste. 

Gorzko, Gorzko! - obsada i twórcy

Film Gorzko, Gorzko! to produkcja polska, w której w rolach głównych znaleźli się: Zofia Domalik jako Ola, Mateusz Kościukiewicz jako Tomek, Rafał Zawierucha jako Janek oraz Agnieszka Więdłocha jako Klara. W pozostałych rolach: Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Cezary Pazura.

     Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 22 do 28 kwietnia 2023 roku

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki.

Gorzko, Gorzko! – kiedy premiera?

Gorzko, Gorzko! to film z gatunku komedii romantycznej, będący jednocześnie oryginalną produkcją Netflix. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 26 kwietnia 2023 roku

    Czytaj również: Gorzko, Gorzko!, informacje o filmie - opis

Gorzko, Gorzko! – opinie o filmie

Opisywana produkcja pod tytułem Gorzko, Gorzko! to film, który spodoba się przede wszystkim widzom lubiącym filmy komediowe, szczególnie komedie romantyczne, o miłości i życiowych komplikacjach i przeznaczeniu. 

    Czytaj również: Dyplomatka - czy doczekamy się kontynuacji serialu Netflix w drugim sezonie?

Być może chętnie obejrzą go także widzowie, którzy cenią sobie polskie kino, ze znanymi polskimi aktorami. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Gorzko, Gorzko! – książki

Film Gorzko, Gorzko! to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. To oznacza, że produkcja nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło o takim samym tytule Prawdziwa miłość, której autorem jest Krystyna Mirek. Jest to cykl Saga rodu Cantendorfów.

Książkę „Prawdziwa miłość” wydawnictwa Lekkie można kupić taniej poniżej:

Tagi: komedie romantyczne, netflix, filmy, komedie, romanse, filmy polskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje