Grzesznice w habicie - program reality TV zadebiutował na Player.pl

Data: 2022-08-06 11:13:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na platformie Player.pl dostępne są już pierwsze odcinki kolejnego programu rozgrywkowego tym razem produkcji włoskiej. Program nosi tytuł Grzesznice w habicie, a jego akcja rozgrywa się w klasztorze. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Player.pl

Grzesznice w habicie to program rozrywkowy podzielony na odcinki, z przeznaczeniem bardziej dla młodszej części widowni, dla nastolatek. Czy może zaciekawić większą grupę widzów korzystających z platformy Player.pl? O czy opowiada? 

Grzesznice w habicie – opis programu

Player.pl ruszył z emisją włoskiego programu rozrywkowego, utrzymanego w stylu reality TV, którego bohaterkami są młode kobiety, a nawet dorastające nastolatki, których celem, jak dotychczas było codzienne imprezowanie. 

Czytaj również: Zmiany na Player.pl. Serwis całkowicie płatny dla widzów

Ponieważ postanawiają coś zmienić w swoim życiu, dlatego pięć naszych bohaterek wkracza do klasztoru, porzucając picie alkoholu, wieczne imprezy i życie na luzie, by zacząć wieść klasztorną codzienność, jak przystało na zakonnice. Dzięki temu mają okazję sprawdzić, że codzienność i życie nastolatki i dorastającej kobiety to nie tylko zabawa, makijaż i wyzywające stroje. 

Grzesznice w habicie – kto bierze udział w programie?

W programie Grzesznice w habicie biorą udział młode kobiety i imprezowiczki, które pragną zmian. W programie, który jak wiemy, toczy się w klasztorze, udział wezmą także przebywające tam zakonnice. 

Czytaj również:  One Night Squad – nowy reality-show, od dziś na Player.pl.

Grzesznice w habicie – gdzie można obejrzeć program

Grzesznice w habicie to program, który miał swoją premierę we Włoszech, w roku 2020. Ale od początku sierpnia tego roku można go zobaczyć na platformie Player.pl

Czytaj również: Mask Singer - wyczekiwane muzyczne reality show rusza na TVN i player.pl

Program jest jak na razie dostępny w dwóch odcinkach. Każdy nich trwa około 60 minut. Kolejne epizody niecodziennego programu rozgrywkowego pojawiać się będą zapewne w dniach kolejnych, także na wspomnianej platformie. 

Grzesznice w habicie – opinie o programie

Program Grzesznice w habicie może przypaść do gustu zwolennikom stale powiększającej się ilość programów z gatunku reality show. 

Czytaj również:  Ślub od pierwszego wejrzenia, program reality TV wraca z siódmym sezonem na TVN i player.pl

Jest to także nowy program, który może przypaść do gustu młodszej części widzów, szczególnie nastolatkom, i raczej młodym dziewczynom czy kobietom. 

Tagi: Player.pl, programy, reality TV,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy