Holiday - wakacyjne spotkanie, które odmienia życie pewnej pary

Data: 2021-08-01 11:27:08 Autor: adudek
udostępnij Tweet
News -  Holiday - wakacyjne spotkanie, które odmienia życie pewnej pary

Kolejna polska, tym zrealizowana we współpracy z filmowcami z Niemiec, produkcja filmowa zmierza w sierpniu do polskich kina. jej tytuł to Holiday. 

Jest to dramat zrealizowany w konwencji thrillera psychologicznego, jak sugeruje tytuł, skoncentrowany na wydarzeniach jakie rozegrały się podczas wakacji. 

Holiday – opis filmu

Film Holiday to jak już wspominaliśmy produkcja polsko-niemiecka, której bohaterami jest para młodych ludzi, Tomka i Kasi na codzień pracujących w klasycznej korporacji. Aby uciec od przygnębiającej ich coraz bardziej codzienności, udają się na wakacje.

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 30 lipca do 6 sierpnia 2021 roku

Na swój wakacyjny wypad wybierają niewielką wyspę Bali w Indonezji. Pewnego dnia udają się na wycieczkę do wulkanu, gdzie poznają tajemniczego mężzcyznę. Ten zaprawsza ich do swojego domu. Z czasem atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. To spotkanie zmienia ich samych i ich życie raz na zawsze. 

Holiday – obsada filmu

W obsadzie tej kameralnej produkcji filmowej zobaczymy Annę Krotoską, którą możemy oglądać w takich filmach jak: Wieża, Jasny dzień, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. W obsadzie także Marcina Czarnika, mającego na swoim koncie udział w takich produkcjach jak: Drogówka, Artyści, Syn Szawła, Wiedźmin oraz Lucky Moniaga.

Czytaj również: Holiday, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu Paweł Ferdek, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Szklana pułapka, Odyseja złomowa, Przywódcy.

Holiday – kiedy premiera?

Premiera filmu, kolejnej polskiej produkcji przewidziana jest w tym miesiącu. Film zadebiutuje w kinach 13 sierpnia 2021 roku.

Holiday - opinie o filmie

Holiday to produkcja utrzymana w dramatycznym, trzymającym w napięciu klimacie. Produkcja może spodobać się fanom thrillerów, trzymających w napięciu.

Czytaj również: Diuna - ekranizacja powieści Herberta na klimatycznym zwiastunie

Znajdą coś dla siebie także widzowie lubiący produkcje polskie. 

Holiday – książki

Film Holiday to produkcja oparta na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej scenariusz bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Holiday Games, której autorem jest Jaci Burton

Książkę „Holiday Games” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy