"Hotel Vidago Palace": Czy poświęcenie Carloty da pozytywny efekt? Co wydarzy się w 5 i 6 odc Hotel Vidago Palace?

Data: 2021-01-25 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Hotel Vidago Palace to nowa, kilkuodcinkowa propozycja dostępna za pośrednictwem anteny kanału drugiego Telewizji Polskiej, ukazująca widzom opowieść wokół wyjątkowego, tytułowego hotelu, jego unikatowej atmosferze i burzliwych wydarzeniach związanych ze zmaganiami w ramach hiszpańskiej wojny domowej, dramatycznie odciskającej piętno również na mieszkańcach  Portugalii. Co czeka fanów w odcinkach 5 i 6 odc Hotel Vidago Palace?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Hotel Vidago Palace to nowiutki mini serial na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, zastępujący w ramach ramówki serię Królowa piękności. Co zaoferuje nam nowa propozycja w odcinku piątym i szóstym?

Hotel Vidago Palace – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odcinku Hotel Vidago Palace? Pedro oraz Carlota spędzili wspólnie noc w leśnej chatce, co stanowi dla nich pierwszy poważny dzień wspólnego, nowego życia. Nagle Niespodziewanie odwiedza ich Xoan, ogłoszający Pedro, że ten musi przejść na stronę hiszpańską, by móc uratować Dolores. Chłopak przyjmuje to zadanie, zarzekając się że już jutro powróci i oboje z ukochaną będą mogli szczęśliwie kontynuować swój związek po rozstaniu. Cesar Augusto zdążył wszystkim powiedzieć czego doświadczył na festynie i co "strasznego" go spotkało.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Carlota wraca do hotelu, gdzie musi odbyć istotną rozmowę z rodziną. Dolores i Pedro zostają schwytani w Hiszpanii, a inspektor Lopes przekazuje rodzicom Carloty, że jej ukochany zostanie za moment skazany na śmierć. Zdesperowana matka dziewczyny wpada na pomysł szalonego planu, zgodnie z którym młoda kobieta nie będzie miała innego wyboru niż oddać się Cesarowi.

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 25 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Cesar Augusto wpada w szał! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Hotel Vidago Palace?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Hotel Vidago Palace – opis 6 odc

Co stanie się w 6 odc Hotel Vidago Palace? Lopes informuje więźniów, o tym co ich czeka. Dolorem ma trafić w ręce hiszpańskiej władzy, natomiast Pedro zostaje uwolniony na wolność. Na tę drugą sprawę miała wpływ interwencja wpływowych przyjaciół. Mężczyzna nie ma pojęcia, że to efekt działań Carloty.

Ta jednak musiała wyrazić zgodę na ślub z Cesarem Augustro. Pedro jednak domaga się uwolnienia także Dolores. Inspektor sztucznie wyraża na to zgodę, prosząc po cichu sierżanta Fernandesa o zastrzelenie obojga.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Cesar Augusto wpada w szał! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Hotel Vidago Palace?

Cesar zdradza Carlocie, że jej działanie nie przyniesie pozytywnego efektu, ponieważ Lopes i tak, i tak zabije Pedro. Kobieta z miejsca wybiera z kościoła, próbując uratować miłość swojego życia....

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 26 stycznia 2021 roku na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Przysięga": Cemre oszalała? Co wydarzy się w 337 i 338 odc?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Hotel Vidago Palace – książka

Serial Hotel Vidago Palace doczekał się samodzielnego scenariusza, który doczekał się sporej ilości pozytywnych ocen, które potwierdziły sporą jakość produkcji. Być może w związku z tym po seansie zdecydujecie się zapoznać z książką Hotel Pekin, autorstwa Santiago Bamboa.

Książkę Hotel Pekin kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.