reklama

"Hotel Vidago Palace": Cesar Augusto wpada w szał! Co wydarzy się w 3 i 4 odc Hotel Vidago Palace?

Data: 2021-01-21 09:30:02 Autor: Tamer Adas

Hotel Vidago Palace to kolejna propozycja dostępna za pośrednictwem anteny TVP 2, ukazująca widzom opowieść o wyjątkowym hotelu, jego wyjątkowej atmosferze i burzliwych wydarzeniach związanych ściśle z wojną domową, która dramatycznie odciska swoje piętno na mieszkańcach nie tylko samej Hiszpanii. Co czeka fanów w odcinkach 3 i 4 odc Hotel Vidago Palace?

Obrazek w treści fot. materiały TVP VOD

Hotel Vidago Palace to nowy serial na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej, zastępujący w ramówce serię Królowa piękności, która wczoraj się zakończyła. Co zaoferuje nam nowa propozycja w odcinku trzecim oraz czwartym ?

Hotel Vidago Palace – opis 3 odc

Co wydarzy się w 3 odcinku Hotel Vidago Palace? Carlota odnajduje w lesie rannego Pedro, postanawiając odprowadzić go do domu, domagając się natychmiastowego pojawienia się na miejscu lekarza hotelowego, który po cichu, skutecznie usuwa kulę oraz opatruje jego rany. W ten sposób udaje mu się uratować młodego chłopaka. Po chwili Xoan oraz Dolores udaje się uciec przed strażą graniczną, ale Pepe wpada w ich łapy, będąc skazanym na tortury komisarza Lopesa. Tak pozyskuje cenne dla niego informacje dotyczące Dolores Cancio, kobiety poszukiwanej przez ludzi generała Franco, próbujących powstrzymać oddzielenie się Galicji od Hiszpanii.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Ku zaskoczeniu wielu, Pedro błyskawicznie powraca do formy i zdrowia fizycznego, jednak jego serce wciąż cierpi z powodu zerwania ich relacji przez Carlotę, która jego zdaniem przestała go już kochać. Kobieta natomiast jest przekonana, że to on nic do niej nie czuje, a ucieczka do Hiszpanii okazała się dobrym sposobem, by skryć się u nowej dziewczyny. Pedro ostatecznie decyduje się nakłonić dziewczynę do spotkania i wyjaśnienia sobie na czym oboje stoją i jakie są przed nimi perspektywy.

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 21 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Pedro odzyska miłość Carloty! Co wydarzy się w 2 i 3 odc Hotel Vidago Palace?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Hotel Vidago Palace – opis 4 odc

Co stanie się w 4 odc Hotel Vidago Palace? Pedro kryje się w roli kelnera, dzięki czemu udaje mu się odwiedzić Carlotę w pokoju, ich rozmowa zostaje jednak przerwana przez Livię, matkę dziewczyny. Siostry Perliquitetes spostrzegają Pedra i natychmiast postanawiają dać znać o tym Livii. Następnego dnia zakochani spotykają się w leśnej kryjówce, gdzie mogą nieco spędzić czasu ze sobą.

Jak się okazuje, matka dziewczyny już dawno znała ich sekret i chciała w związku z tym szybko zakończyć ich relację. Wyjazd kobiet do Lizbony był przykrywką dla podrzucenia przez Alberta spreparowanego listu, z którego jasno i kłamliwie wynika, że to Carlota miała odrzucić uczucie młodego chłopaka.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Pedro zostaje postrzelony! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Hotel Vidago Palace?

To sprawiło, że mężczyzna zdecydował się po cichu wyjechać na wojnę. Prawda sprawia, że dziewczyna chce zerwać zaręczyny oraz wyjechać z Pedrem do Paryża. Wcześniej udaje się z nim i jego rodziną na festyn do pobliskiego miasteczka. Jest tam także Cesar Augusto, który wpada w szał na widok jej towarzysza....

Hotel Vidago Palace – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Hotel Vidago Palace? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 22 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Nie kłam, kochanie" – żona potrzebna od zaraz

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Hotel Vidago Palace – książka

Serial Hotel Vidago Palace doczekał się samodzielnego scenariusza, który doczekał się sporej ilości pozytywnych ocen, które potwierdziły sporą jakość produkcji. Być może zatem po seansie zdecydujecie się zapoznać z książką Hotel Pekin, autorstwa Santiago Bamboa.

Książkę Hotel Pekin kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Pokaż wszystkie recenzje